"Big Brother" powraca. Premiera już wkrótce, a Agnieszka Woźniak-Starak ujawnia kolejne szczegóły. Szykuje się sporo zmian

Nowa edycja "Big Brothera" startuje 17 marca, a my już wiemy, że czeka nas sporo nowości i niespodzianek. Kolejne szczegóły na tematy reality-show ujawniła prowadząca program, Agnieszka Woźniak-Starak.
Zobacz wideo

Gdy media obiegła wiadomość, że na antenę powraca kultowy "Big Brother", wielu nie mogło w to uwierzyć. Od pierwszej edycji tego reality-show minęło już 18 lat i nikt chyba nie spodziewał się, że nagle stacja TVN7 postanowi przywrócić ten format. Szybko spekulacje odnośnie reaktywacji "Big Brothera" okazały się prawdą, a do długo wyczekiwanej premiery pozostały zaledwie 2 tygodnie. Prowadzącą program została Agnieszka Woźniak-Starak i to właśnie ona zdradziła nieco więcej szczegółów na temat nowej edycji reality-show. 

"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak ujawnia kolejne szczegóły

Przede wszystkim Agnieszka wyznała, że mieszkańcy Domu Wielkiego Brata oczywiście nie będą mieli przy sobie telefonów ani jakiegokolwiek dostępu do internetu, co w dzisiejszych czasach już może stanowić dla nich spore wyzwanie. Kolejna ciekawostka to fakt, że "Big Brother" nie będzie realizowany w studiu nagraniowym, a w specjalnie wybudowanym na tę okazję domu.

Emisja programu odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Natomiast o 23:15 widzowie zobaczą "Big Brother Extra", czyli materiały dodatkowe, które nie znalazły się w głównym wydaniu. To jednak nie wszystko. Również w ciągu dnia będą aż trzy wizyty na żywo w Domu Wielkiego Brata: "Big Brother - Pobudka" (godz. 9.50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13.35) oraz "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16.40). 

Do opuszczenia programu nominować się będą uczestnicy, jednak ostatecznie decyzję o tym, kto ma pożegnać się z "Big Brotherem" podejmą widzowie. W każdą niedzielę widzowie będą mieli okazję obejrzeć odcinek na żywo, w który Agnieszka Woźniak-Starak podsumuje miniony tydzień, a także powita "w świecie rzeczywistym" osobę, opuszczającą program. 

My już nie możemy doczekać się nowej edycji. Również będziecie oglądać? 

DH

Więcej o:
Komentarze (5)
"Big Brother" powraca. Premiera już wkrótce, a Agnieszka Woźniak-Starak ujawnia kolejne szczegóły
Zaloguj się
 • Gość: Nie czekamy

  Oceniono 7 razy 5

  Nie, nie czekamy na odgrzewanego kotleta. Tylko tvn i opłacone redakcje to obchodzi.

 • Gość: Znziks

  Oceniono 1 raz 1

  Bóg Brother powinien się zakończyć na pierwszym sezonie, był najprawdziwszy, nawet z tym nie handlujcie

 • Gość: Puchacz podglądacz

  0

  Tylko żeby organizatorzy programu reżyserowalii jakieś" akcje niby na żywo" w stylu ucho prezesa, romanse wśród uczestników nocne d...ka i tak dalej

 • Gość: Kuk

  0

  A ja czekam tylko szkoda ze prowdząca to przerobiona Szulimowa

 • Gość: marcelina

  Oceniono 1 raz -1

  też bym oglądała..ale nie z tą prowadzącą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX