Agnieszka Woźniak-Starak o "Big Brotherze". To ona sama zgłosiła się na prowadzącą. Opowiedziała też kogo szukają

"Big Brother" wraca po 11 latach. Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem przyznała, że zainteresowanie show ją przerosło. Jednocześnie przyznała, że nie odważyłaby się wziąć w nim udziału.
Zobacz wideo

"Big Brother" był kiedyś jednym z najpopularniejszych programów w Polsce. Po 11 latach reality show wraca do telewizji. Nową edycję wyemituje stacja TVN 7.
Główną prowadzącą zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka w rozmowie z nami wyznała, że będzie to dla niej prawdziwe wyzwanie.

Chciałam go prowadzić, bo jest kontrowersyjny, bo ciekawe jest zmierzenie się z tym tematem w kompletnie innej rzeczywistości, niż ta 18 lat temu. Jestem bardzo ciekawa, co z tego wyjdzie - powiedziała gwiazda TVN.

Agnieszka przyznała też, że sama wyszła z inicjatywą, by poprowadzić ten program. Natomiast jeśli chodzi o castingi... skala zainteresowania programem przerosła jej najśmielsze oczekiwania.

Chętnych jest sporo, do tej pory zgłosiło się 12 tysięcy osób. Jak sobie myślę, że tylu chętnych chce się dać zamknąć na trzy miesiące bez telefonu, to jestem pełna podziwu.

A co trzeba spełnić, żeby dostać się do "Big Brothera"?

Szukamy ludzi nietuzinkowych, bo chcemy, żeby wachlarz osobowości był jednak szeroki. Zależy nam na tym, żeby każdy mógł znaleźć osobę, z którą będzie mógł się utożsamiać - dodała Woźniak-Starak.

Jednocześnie dziennikarka powiedziała, że widząc od kuchni, jak powstają programy, które prowadziła do tej pory, nigdy nie zdecydowałaby się wziąć w nich udziału.

"Big Brother". Nowa edycja

Nowy "Big Brother" będzie miała premierę w połowie marca. W programie emitowanym na antenie TVN7 wystąpi 15 uczestników wybranych w castingach. Podobnie jak w pierwszych edycjach, mieszkańcy domu Wielkiego Brata będą wykonywać zadania podzielone na tygodnie tematyczne.

AD