Agata Kulesza się rozwodzi. Jest już po dwóch rozprawach. Sprawę skomentowała jej agentka

Agata Kulesza i Marcin Figurski rozwodzą się. Taką informację podał tygodnik "Na Żywo". Teraz zaczynają pojawiać się nowe fakty. Wiele wskazuje na to, że aktorkę czeka batalia sądowa.

Agata Kulesza prawie w ogóle nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Aktorka unika życia w blasku fleszy, a na salonach pojawia się tylko przy okazji promocji nowych filmów. Przez 13 lat była żoną Marcina Figurskiego, operatora filmowego. Para uchodziła za jedną z bardziej dopasowanych w branży. Jednak jak dowiedziało się "Na Żywo", jest to już przeszłość.

Zobacz wideo

Agata Kulesza rozwodzi się

Według tygodnika problemy w małżeństwie aktorki pojawiły się w momencie, gdy kariera Agaty Kuleszy ruszyła do przodu. Nadmiar obowiązków sprawił, że coraz trudniej było się jej spotykać z mężem. Zdarzało się im nawet oddzielnie wyjeżdżać na wakacje.

Jak twierdzi "Na Żywo", Kulesza złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem winy Marcina Figurskiego. Jednak ten odpowiedział jej tym samym, wskazując z kolei na winę aktorki. Mężczyzna wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Mokotowie i zamieszkał w ich domu w Czerwińsku nad Wisłą. Od tego czasu małżonkowie zerwali ze sobą kontakt.

Aktorkę czeka bolesny rozwód?

Do tej pory odbyły się już dwie rozprawy, a kolejna jest zaplanowana na połowę kwietnia. Według informacji tygodnika nic nie wskazuje na to, żeby rozwód miał się szybko zakończyć. Agata Kulesza chcąc zabić złe wspomnienia, wpadła w wir pracy i regularnie spędza czas na planach filmowych. Jak dowiedział się "Super Express", aktorka przebywa obecnie za granicą na zdjęciach do nowej, międzynarodowej produkcji

Kulesza na razie nie odniosła się do sprawy. Lakonicznego komentarza w sprawie udzieliła jedynie jej agentka.

Agata nie komentuje sprawy rozwodu. Ja również nie zajmuję się jej prywatnymi sprawami. Agata jest cały czas czynna zawodowo, a jej sprawy osobiste toczą się drugim torem i są jej sprawami prywatnymi. Chcielibyśmy, aby zostało to uszanowane – powiedziała "Super Expressowi Anna Szlemińska, agentka Agaty Kuleszy.

Agata Kulesza i operator filmowy Marcin Figurski są małżeństwem od 2006 roku. Przed ślubem byli parą przez 10 lat, a owocem ich związku jest córka Marianna.

AD