Agata Kulesza się rozwodzi. Jest już po dwóch rozprawach. Sprawę skomentowała jej agentka

Agata Kulesza i Marcin Figurski rozwodzą się. Taką informację podał tygodnik "Na Żywo". Teraz zaczynają pojawiać się nowe fakty. Wiele wskazuje na to, że aktorkę czeka batalia sądowa.

Agata Kulesza prawie w ogóle nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Aktorka unika życia w blasku fleszy, a na salonach pojawia się tylko przy okazji promocji nowych filmów. Przez 13 lat była żoną Marcina Figurskiego, operatora filmowego. Para uchodziła za jedną z bardziej dopasowanych w branży. Jednak jak dowiedziało się "Na Żywo", jest to już przeszłość.

Agata Kulesza rozwodzi się

Według tygodnika problemy w małżeństwie aktorki pojawiły się w momencie, gdy kariera Agaty Kuleszy ruszyła do przodu. Nadmiar obowiązków sprawił, że coraz trudniej było się jej spotykać z mężem. Zdarzało się im nawet oddzielnie wyjeżdżać na wakacje.

Jak twierdzi "Na Żywo", Kulesza złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem winy Marcina Figurskiego. Jednak ten odpowiedział jej tym samym, wskazując z kolei na winę aktorki. Mężczyzna wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Mokotowie i zamieszkał w ich domu w Czerwińsku nad Wisłą. Od tego czasu małżonkowie zerwali ze sobą kontakt.

Aktorkę czeka bolesny rozwód?

Do tej pory odbyły się już dwie rozprawy, a kolejna jest zaplanowana na połowę kwietnia. Według informacji tygodnika nic nie wskazuje na to, żeby rozwód miał się szybko zakończyć. Agata Kulesza chcąc zabić złe wspomnienia, wpadła w wir pracy i regularnie spędza czas na planach filmowych. Jak dowiedział się "Super Express", aktorka przebywa obecnie za granicą na zdjęciach do nowej, międzynarodowej produkcji

Kulesza na razie nie odniosła się do sprawy. Lakonicznego komentarza w sprawie udzieliła jedynie jej agentka.

Agata nie komentuje sprawy rozwodu. Ja również nie zajmuję się jej prywatnymi sprawami. Agata jest cały czas czynna zawodowo, a jej sprawy osobiste toczą się drugim torem i są jej sprawami prywatnymi. Chcielibyśmy, aby zostało to uszanowane – powiedziała "Super Expressowi Anna Szlemińska, agentka Agaty Kuleszy.

Agata Kulesza i operator filmowy Marcin Figurski są małżeństwem od 2006 roku. Przed ślubem byli parą przez 10 lat, a owocem ich związku jest córka Marianna.

AD

Więcej o:
Komentarze (14)
Agata Kulesza się rozwodzi. Jest już po dwóch rozprawach. Sprawę skomentowała jej agentka
Zaloguj się
 • Gość: jednak

  Oceniono 11 razy 9

  czyli będąc osobą znaną można po cichu rozwiązywać swoje problemy osobiste? można!
  brawa i wyrazy szacunku dla pani Agaty! świetna aktorka i fajny człowiek

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Agata ma swoje lata i wie co robi a pismaki grzebią się w ich prywatnych sprawach pogarszając sytuację ,a czasem nawet dolewają oliwy do ognia.

 • Gość: fafik

  0

  Przykro, kiedy cos sie rozpada, ale po tym tez jest zycie!

 • Gość: wątpię

  0

  A było niby tak cudownie przez wszystkie te lata... Szkoda słów

 • Gość: A.

  0

  Zgoła inaczej zachowywała się jej największa przyjaciolka Katarzyna Nosowska. Cala
  Polska dowiedziała się o jej problemach z partnerem, po czym w atmosferze niesmaku nagle odbył się ich ślub.
  Dobrze, ze Agata nie idzie ta droga...

 • Gość: Camilla

  Oceniono 2 razy 0

  Po co o tym pisać. Ci pseudo dziennikarze to beztalencia bo tylko cytując nie swoje teksty

 • Gość: Lucy

  Oceniono 5 razy -3

  Szkoda dziecka. A z drugiej strony związki bez dzieci są bez sensu
  I tak wcześniej czy później dojdzie do rozwodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX