Katarzyna Zielińska przeszła na dietę bezglutenową. Liczyła na wsparcie fanów. Nic z tego

Katarzyna Zielińska w ostatnich latach znacznie schudła i zaczęła śledzić modowe trendy. Teraz zdecydowała się przejść na dietę bezglutenową. Internauci są dla niej bezlitośni.

Gwiazdy niezwykle często przechodzą na modne diety. Z całą pewnością hitem kilku ostatnich sezonów jest ta, w której z jadłospisu wyklucza się gluten. To, co kiedyś było wskazane wyłącznie dla osób chorych na celiakię, dziś jest powszechnym trendem. Katarzyna Zielińska uległa modzie i pochwaliła się swoim postanowieniem na Instagramie. Chyba nie spodziewała się tak ostrej reakcji internautów.

Zobacz wideo

Katarzyna Zielińska przeszła na modną dietę

Aktorka odmienioną sylwetkę zawdzięcza aktywnemu trybowi życia. Na swoim instagramowym profilu często chwali się ćwiczeniami i zdrowymi posiłkami. Teraz poinformowała swoich obserwatorów, że wyklucza z diety gluten i laktozę.

Pożegnanie z glutenem i laktozą. Tak. Podjęłam decyzję. Zobaczymy na jak długo. Jakie macie doświadczenia? - napisała Zielińska pod postem.

Kasia od swoich fanów oczekiwała pewnie wsparcia i cennych porad. Niestety, spotkała się z zupełnie odwrotnym efektem. Większość internautów zarzuciło jej nierozsądną decyzję, którą może przypłacić nawet utratą zdrowia.

Można naprawdę sobie ortodoksją nieźle zaszkodzić.
A jakby była moda na nie mycie się, bo woda zawiera chlor, też by pani tak zrobiła?
Ale co w tym glutenie jest złego? Nic. Ktoś sobie wymyślił że jest niezdrowy, celebryci to podłapali, a za nimi zwykli ludzie, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć co jest w tym złego. Ręce opadają – czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że wyłączenie z jadłospisu produktów, które zawierają gluten, jest zalecane wyłącznie osobom chorym na celiakię. Ich organizmy nie tolerują białka znajdującego się w zbożach.

A jakie jest wasze zdanie na temat mody bezglutenowej?

AD

Więcej o:
Komentarze (19)
Katarzyna Zielińska przeszła na dietę bezglutenową. Liczyła na wsparcie fanów. Nic z tego
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 22

  Co za tępe baby. Gluten jest szkodliwy tylko wtedy, gdy mamy nietolerancję lub celiakie. Brak glutenu w diecie powoduje rozleniwianie kosmków w jelicie w efekcie zaleganie i gnicie resztek, i może doprowadzić do nowotworu. Właśnie osoby chore na celiakie maja upośledzona funkcje tychże kosmków i dlatego nie trawią. Poza tym dieta bezglutenowa zostało obalona, a te pelikany łykają jak popadnie.

 • Gość: kra

  Oceniono 15 razy 15

  Niech sobie idą i na diety z energii słonecznej .Ludzie od setek tysięcy lat żywią sie zbożami i żyją , a d..a rośnie jak sie nie zna umiaru a nie od glutenu.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 13 razy 13

  Ale po co?????

 • Gość: wiw

  Oceniono 12 razy 12

  Można tez nie pić alkoholu ,ale po co ???

 • Gość: Monika

  Oceniono 5 razy 5

  KTO to jest K.Z .?????KOGO to k___ obchodzi???Co następne??Napiszecie ze robi zdrowa kupe ??

 • Gość: bb

  Oceniono 4 razy 2

  Zwykłe fanaberie nie mające nic wspólnego ze zdrowiem i zbilansowaną dietą ! Żeby schudnąć nie trzeba nagle odstawić wszystkich produktów i ćwiczyć na siłowni 8 razy w tygodniu, wystarczy jeść z głową, nie objadać się, nie podjadać i wsio :)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Kolejna kretynka, do tego paskudnie brzydka

 • tsaba110

  Oceniono 3 razy 1

  Wygląda koszmarnie, gorzej niż 80letnia babcia. Zero kobiecości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX