Katarzyna Zielińska przeszła na dietę bezglutenową. Liczyła na wsparcie fanów. Nic z tego

Katarzyna Zielińska w ostatnich latach znacznie schudła i zaczęła śledzić modowe trendy. Teraz zdecydowała się przejść na dietę bezglutenową. Internauci są dla niej bezlitośni.

Gwiazdy niezwykle często przechodzą na modne diety. Z całą pewnością hitem kilku ostatnich sezonów jest ta, w której z jadłospisu wyklucza się gluten. To, co kiedyś było wskazane wyłącznie dla osób chorych na celiakię, dziś jest powszechnym trendem. Katarzyna Zielińska uległa modzie i pochwaliła się swoim postanowieniem na Instagramie. Chyba nie spodziewała się tak ostrej reakcji internautów.

Zobacz wideo

Katarzyna Zielińska przeszła na modną dietę

Aktorka odmienioną sylwetkę zawdzięcza aktywnemu trybowi życia. Na swoim instagramowym profilu często chwali się ćwiczeniami i zdrowymi posiłkami. Teraz poinformowała swoich obserwatorów, że wyklucza z diety gluten i laktozę.

Pożegnanie z glutenem i laktozą. Tak. Podjęłam decyzję. Zobaczymy na jak długo. Jakie macie doświadczenia? - napisała Zielińska pod postem.
 

Kasia od swoich fanów oczekiwała pewnie wsparcia i cennych porad. Niestety, spotkała się z zupełnie odwrotnym efektem. Większość internautów zarzuciło jej nierozsądną decyzję, którą może przypłacić nawet utratą zdrowia.

Można naprawdę sobie ortodoksją nieźle zaszkodzić.
A jakby była moda na nie mycie się, bo woda zawiera chlor, też by pani tak zrobiła?
Ale co w tym glutenie jest złego? Nic. Ktoś sobie wymyślił że jest niezdrowy, celebryci to podłapali, a za nimi zwykli ludzie, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć co jest w tym złego. Ręce opadają – czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że wyłączenie z jadłospisu produktów, które zawierają gluten, jest zalecane wyłącznie osobom chorym na celiakię. Ich organizmy nie tolerują białka znajdującego się w zbożach.

A jakie jest wasze zdanie na temat mody bezglutenowej?

AD

Więcej o: