Agata Duda w wyjątkowy sposób pożegnała kucharkę, która przez 20 lat pracowała w pałacu. Pani Teresa dostała wymarzony prezent!

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda pożegnali ostatnio szefową kuchni, która była związana z Pałacem Prezydenckim przez 20 lat. Z tej okazji pierwsza para podarowała jej wymarzonego szczeniaczka.

Pałac Prezydencki żyje nie tylko polityką. Prócz urzędników niezwykle ważną rolę pełni personel, który dba o to, by pierwszej parze niczego nie brakowało. Wyjątkowe miejsce zajmują kucharze, którzy codziennie przygotowują posiłki dla najważniejszych osób w państwie. Kilka dni temu Agata Kornhauser-Duda zorganizowała specjalne przyjęcie, na którym pożegnała jedną z kucharek.

Agata Kornhauser-Duda zrobiła kucharce wspaniały prezent

Pani Teresa była związana z Pałacem Prezydenckim przeszło 20 lat. Gotowała dla kilku prezydentów i ich małżonek oraz była świadkiem najważniejszych wydarzeń w Polsce po 1989 roku. Kucharka przeszła na zasłużoną emeryturę. Pierwsza Dama postanowiła przygotować dla niej niezwykłą niespodziankę.

Na oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta RP na Twitterze pojawił się wpis oraz fotorelacja z tego wydarzenia. Okazało się, że Agata Kornhauser-Duda w podzięce za wieloletnią pracę podarowała pani Teresie małego pieska.

Kilka dni temu żegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Panią Teresę, która jako kucharka pracowała w Pałacu ponad 20 lat. Od najbliższych współpracowników otrzymała wymarzonego szczeniaczka – głosił wpis na Twitterze Kancelarii Prezydenta RP.

Jednym słowem - prawdziwe pożegnanie z klasą!

AD