Duda okrzyknięta najlepiej ubraną kobietą w polityce. Tuż za nią Schmidt, a miejsce trzecie... niemałe zaskoczenie

Agata Duda z pewnością jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskiej polityce. "SuperExpress" Pierwszą Damę uznał za najbardziej stylową w roku 2018.

"Super Express" stworzył subiektywny ranking najlepiej ubranych kobiet w polskiej polityce. Do pomocy tabloid wziął projektanta Daniela Jacoba Dalego. W przeglądzie na pierwszym miejscu znalazła się Agata Duda

Agata Duda okrzyknięta najbardziej stylową kobietą w polityce

W modzie nie ma równej Pierwszej Damie – przyznał polski projektant rezydujący na Ibizie.

Stylizacje Agaty Dudy. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Na plus z pewnością wpływa fakt, że od początku jej kadencji media rozpisują się, że Pierwsza Dama ubiera się bez pomocy stylistek, kierując się jedynie własnym gustem.

Generalnie gama kolorów jest zróżnicowana, ale najczęściej wybiera amarant, róż, czerwień. Decyduje się na takie żywe kolory, ale czasem stawia na stonowane odcienie w zależności od okazji – podkreślała w jednym z wywiadów Ela Piorun, projektantka odpowiedzialna za dużą część strojów Pierwszej Damy.

Tuż za Agatą Dudą w rankingu uplasowała się Joanna Schmidt z partii Teraz!.

Czysta elegancja i klasa na wysokim poziomie – powiedział o jej stylu projektant.

Trzecie miejsce należy natomiast do byłej premier Beaty Szydło, która została doceniona za umiejętność czerpania z klasyki. Ku naszemu zaskoczeniu, Daniel Jacob Dali wyróżnił także Krystynę Pawłowicz, posłankę Prawa i Sprawiedliwości. W jego opinii świetnie promuje polską modę

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: