Polka w rankingu "najpiękniejszych twarzy świata". Pokonała między innymi Keirę Knightley

Uroda Karoliny Pisarek po raz kolejny została doceniona na międzynarodowej arenie. Tym razem Polka znalazła się wśród największych gwiazd świata.

Kolejny sukces Karoliny Pisarek! Finalistka 5. edycji "Top Model" została uwzględniona w rankingu TC Candler "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata 2018". 21-latka jest jedyną Polką, która znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu.

Zobacz wideo

Łącznie nominowano blisko 500 osób z całego świata. Wśród nich znalazły się między innymi: Natalie Portman, Selena Gomez, Jennifer Lawrence, Emma Stone czy Priyanka Chopra. Ostatecznie wybrana została finałowa setka.

Pisarek jedną z najpiękniejszych twarzy na świecie

Karolina Pisarek znalazła się na 91. miejscu. Polska modelka wyprzedziła tym samym takie gwiazdy jak: Keira Kinightley, Candice Swanepoel czy Nagris Fahkri. Zaraz przed Polką w zestawieniu znalazła się Ariana Grande. Najpiękniejszą twarzą świata 2018 roku okrzyknięto 17-letnią modelkę Thylane Blondeau. Co ciekawe, nastolatka z Francji w wieku zaledwie dziewięciu lat została uznana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie.

W poprzednich edycjach rankingu pierwsze miejsca zajęły między innymi: Lindsay Lohan i Emma Watson.

Najprzystojniejsze Twarze Świata

Równolegle wybrano także 100 Najprzystojniejszych Twarzy Świata 2018. Tu 39. miejsce zajął partner Karoliny Pisarek - Daniel Kenji Matsunaga. 30-latek zajmuje się na co dzień modelingiem oraz aktorstwem. Urodził się w Brazylii, ale obecnie mieszka na Filipinach. W tym zestawieniu królował z kolei Jason Momoa - gwiazda filmu "Aquaman".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.