Pisarek i Kaczorowska w tej samej sukience! Która wygląda lepiej? Nam ciężko wybrać

Karolinę Pisarek i Agnieszkę Kaczorowską połączył podobny gust. Obydwie zdecydowały się na tą samą kreację. Na szczęście założyły ją na inne imprezy i uniknęły faux-pas.

Karolina Pisarek i Agnieszka Kaczorowska różnią się niemal pod każdym względem. Jedna z nich jest modelką, druga tancerką, dlatego mają zupełnie inny rodzaj figury. Jednak spodobała im się ta sama sukienka, która okazała się uniwersalna, bo obydwie panie wyglądały w niej bardzo efektownie.

Na szczęście gwiazdy uniknęły niezręcznej sytuacji i nie założyły wspomnianej kreacji tego samego dnia. Karolina Pisarek pokazała się w niej niedawno, podczas gali FashionTV Magazine. Kaczorowska miała ją na sobie wcześniej, w trakcie gali 25-lecia Polsatu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zadziwiające jest to, że sukienka bardzo ładnie podkreśliła walory obydwu gwiazd. To bardzo elegancka i efektowna kreacja, która sięga do kostek, a wręcz ciągnie się po ziemi. Ta długość idealnie pasuje do smukłej sylwetki Pisarek.

Kreacja wykonana jest z przezroczystej siateczki połączonej z błyszczącymi ornamentami, które zasłaniają to, czego nie wypada pokazywać publicznie. Zwężenie w talii podkreśliło krągłości Kaczorowskiej.

Nie umiemy rozstrzygnąć, do której gwiazdy sukienka pasuje bardziej.

A waszym zdaniem, która z nich wyglądała lepiej?

PC

Więcej o: