Pisarek i Kaczorowska w tej samej sukience! Która wygląda lepiej? Nam ciężko wybrać

Karolinę Pisarek i Agnieszkę Kaczorowską połączył podobny gust. Obydwie zdecydowały się na tą samą kreację. Na szczęście założyły ją na inne imprezy i uniknęły faux-pas.

Karolina Pisarek i Agnieszka Kaczorowska różnią się niemal pod każdym względem. Jedna z nich jest modelką, druga tancerką, dlatego mają zupełnie inny rodzaj figury. Jednak spodobała im się ta sama sukienka, która okazała się uniwersalna, bo obydwie panie wyglądały w niej bardzo efektownie.

Na szczęście gwiazdy uniknęły niezręcznej sytuacji i nie założyły wspomnianej kreacji tego samego dnia. Karolina Pisarek pokazała się w niej niedawno, podczas gali FashionTV Magazine. Kaczorowska miała ją na sobie wcześniej, w trakcie gali 25-lecia Polsatu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zadziwiające jest to, że sukienka bardzo ładnie podkreśliła walory obydwu gwiazd. To bardzo elegancka i efektowna kreacja, która sięga do kostek, a wręcz ciągnie się po ziemi. Ta długość idealnie pasuje do smukłej sylwetki Pisarek.

Kreacja wykonana jest z przezroczystej siateczki połączonej z błyszczącymi ornamentami, które zasłaniają to, czego nie wypada pokazywać publicznie. Zwężenie w talii podkreśliło krągłości Kaczorowskiej.

Nie umiemy rozstrzygnąć, do której gwiazdy sukienka pasuje bardziej.

A waszym zdaniem, która z nich wyglądała lepiej?

PC

Więcej o:
Komentarze (20)
Karolina Pisarek i Agnieszka Kaczorowska w tej samej sukience! Która wygląda lepiej? Nam ciężko wybrać
Zaloguj się
 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 7 razy 7

  Rozumiem, że mają wspólną tę sukienkę ;) TA SAMA to nie to samo, co TAKA SAMA, dzieciaki!

 • Gość: on

  Oceniono 9 razy 5

  Doniesień zwykle nie czytam, ale uwielbiam ich tytuły: Kaczorowska i Pisarek (kimkolwiek one są) w tej samej sukience...chyba w takiej samej? Chyba że myk, myk, raz jedna - do toalety-dawaj tę kieckę-potem ta druga. Czy wy kończyliście jakieś szkoły? Czy do tego stopnia jesteście niechlujni? Pewnie, w Polityce was nie chcą, w Tygodniku też nie, coś robić trzeba. Więc w ramach protestu piszecie byle jak.

 • Maria Sikorska

  Oceniono 2 razy 2

  Obie wyglądają dobrze ładne i zgrabne no cóż zdarza się Kiedyś też to przeżyłam czułam się nie bardzo gdyż nie lubię tak samo ubrane osoby jak ja

 • Gość: hm

  Oceniono 1 raz 1

  takie "gwiazdy" w jednej kiecce, fu, to niehigieniczne

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Agnieszka!

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  Obie ładnie, chociaż ta Pisarek ma dużo ładniejszą twarz. Poza tym nie wiem, kto to.

 • Gość: weebbk

  Oceniono 3 razy 1

  czwarto wy cioule poloki cebulaki

 • Gość: buha

  0

  dwie kur..wki szukające kaski !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX