Agata Duda przekazała na WOŚP suknię w kwiaty. Dołączyła również zdjęcie z autografem. Padnie rekord?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już wkrótce. Agata Duda przekazała na licytację białą suknię w kwiaty. Kwota cały czas rośnie.

Już 13 stycznia odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji, jak co roku, włączyły się również polskie gwiazdy oraz najważniejsze osoby w państwie. Jak się okazuje, na charytatywną licytację Agata Duda wystawiła swoją białą suknię w kwiaty oraz zielony żakiet. To jednak nie wszystko. 

Zobacz wideo

WOŚP. Agata Duda przekazała suknię

Jak czytamy, komplet, który Pierwsza Dama oddała na aukcję pochodzi od polskiej marki Ela Piorun. Co ciekawe, do sukni dołączone zostało także zdjęcie, na którym Agata Duda pozuje na boso w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. Fotografia została wykonana po uroczystościach V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy. 

Buty mają to do siebie, że czasem je zdejmujesz, czasem z ulgą zrzucasz ze stóp, a czasem spadają same - czytamy na zdjęciu, opatrzonym również autografem Pierwszej Damy. 

Na tę chwilę cena za suknię wraz z żakietem wynosi 910 złotych. Z pewnością kwota ta będzie zwiększać się z godziny na godzinę. Pierwsza Dama RP jest bowiem uznawana za ikonę mody i elegancji. Niedawno została nawet okrzyknięta najlepiej ubraną kobietą w polityce! Jej styl stał się inspiracją dla wielu kobiet, które być może marzą o tym, by mieć w swojej garderobie suknię prosto od Agaty Dudy. Teraz jest na to szansa. 

Weźmiecie udział w licytacji?  

DH

Więcej o:
Komentarze (36)
Agata Duda przekazała na licytację WOŚP suknię w kwiaty. Dołączyła również zdjęcie z autografem. Padnie rekord?
Zaloguj się
 • Gość: Camden

  Oceniono 25 razy 17

  Cytuję: "Pierwsza Dama RP jest bowiem uznawana za ikonę mody i elegancji."

  Kpicie z nas? Może najakiejs wsi.

  Ostatnio żeby znaleźć kogoś kto cos dobrego powie o jej strojach (pewnie za pieniądze zresztą) to znaleźli nikomu nieznanego projektanta z Ibizy.

  Chyba kpicie z czytelników, ubrania, praktycznie wszystkie (jedno wyjątek) to kostiumy z prowincji 15-20 lat temu.

  Nie umie się ubrac, nie umie się wypowiadać, tym samym źle reprezentuje nas wszystkich.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 25 razy 15

  Ale szczodra! Przecież nie zapłaciła ani grosza za tą kieckę! Pan zapłacił, pani zapłaciła, a paniusia łaskawie wydała łacha którego już więcej nie założy bo to poniżej jej godności ( znaczy Suwerena)!

 • Gość: sławek

  Oceniono 18 razy 12

  ale gest! a mogła nie dać, patrz pan jaka łaskawa, tyle tylko że ona sama nic sobą nie reprezentuje, no może poza arogancją i minami jak jej mężuś

 • Gość: Lu

  Oceniono 21 razy 11

  Wysilila sie jak szczypiorek na wiosne..

 • Gość: margot452

  Oceniono 15 razy 7

  Rozumiem, że to na szczytny cel, ale co potem zrobić z taką kiecą?

 • acoristis

  Oceniono 9 razy 5

  Naprawdę ktoś będzie chciał dać spore pieniądze za jakąś schechłaną, przechodzoną kieckę tej kobity? Rozumiem jakąś biżuterię, śmieszne zdjęcie z autografem (jak było ostatnio), jakiś rozpoznawalny fant - ale stary ciuch??? Kto go założy (zakładając, że nabywczyni ma sporo forsy i figurę w miarę, to raczej nie ubiera się w lumpeksach), więc po co to komu? Na manekinie ktoś sobie w sypialni powiesi?

 • Gość: kociłapci

  Oceniono 6 razy 4

  No a buty?... Jak to tak?...

 • Gość: sławek

  Oceniono 4 razy 2

  pierwsza? a kto liczy? raczej ostatnia, bo nic nie znaczy jak jej mąż przestępca konstytucyjny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX