Agata Duda przekazała na WOŚP suknię w kwiaty. Dołączyła również zdjęcie z autografem. Padnie rekord?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już wkrótce. Agata Duda przekazała na licytację białą suknię w kwiaty. Kwota cały czas rośnie.

Już 13 stycznia odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji, jak co roku, włączyły się również polskie gwiazdy oraz najważniejsze osoby w państwie. Jak się okazuje, na charytatywną licytację Agata Duda wystawiła swoją białą suknię w kwiaty oraz zielony żakiet. To jednak nie wszystko. 

Zobacz wideo

WOŚP. Agata Duda przekazała suknię

Jak czytamy, komplet, który Pierwsza Dama oddała na aukcję pochodzi od polskiej marki Ela Piorun. Co ciekawe, do sukni dołączone zostało także zdjęcie, na którym Agata Duda pozuje na boso w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. Fotografia została wykonana po uroczystościach V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy. 

Buty mają to do siebie, że czasem je zdejmujesz, czasem z ulgą zrzucasz ze stóp, a czasem spadają same - czytamy na zdjęciu, opatrzonym również autografem Pierwszej Damy. 

Na tę chwilę cena za suknię wraz z żakietem wynosi 910 złotych. Z pewnością kwota ta będzie zwiększać się z godziny na godzinę. Pierwsza Dama RP jest bowiem uznawana za ikonę mody i elegancji. Niedawno została nawet okrzyknięta najlepiej ubraną kobietą w polityce! Jej styl stał się inspiracją dla wielu kobiet, które być może marzą o tym, by mieć w swojej garderobie suknię prosto od Agaty Dudy. Teraz jest na to szansa. 

Weźmiecie udział w licytacji?  

DH

Więcej o: