Andrzej Duda reaktywuje profil na Instagramie. Tym samym światło dzienne ujrzały nieznane dotąd prywatne zdjęcia prezydenta

Andrzej Duda powraca na Instagram. Prezydent RP reaktywował swoje konto, które obfituje też w prywatne zdjęcia jego rodziny.

Andrzej Duda swój profil na Instagramie założył już w 2012 roku. Prezydent swoją działalność w sieci zawiesił jednak po upływie zaledwie kilku miesięcy. Teraz okazuje się, że głowa państwa postanowiła reaktywować swoje konto, dzięki czemu zostało ono na nowo odkryte przez internautów. Na profilu prezydenta możemy też oglądać zdjęcia, które publikował na Instagramie kilka dobrych lat temu. 

Zobacz wideo

Andrzej Duda ponownie na Instagramie. Dużo prywatnych zdjęć!

Pierwszą fotografią, którą Duda zamieścił na Instagramie po sześcioletniej przerwie, było oczywiście klasyczne selfie.

Znów w Katowicach na Konferencji Klimatycznej ONZ COP24. Wspomagamy osiągnięcie kompromisu. Trzymajcie kciuki! - napisał pod zdjęciem Duda. 

Naszą uwagę przykuły jednak te dużo starsze zdjęcia, które pochodzą sprzed kilku lat. Możemy oglądać między innymi prywatne, nieznane dotąd fotografie żony prezydenta, Agaty Dudy, a także ich córki, Kingi. Na jednym ze zdjęć obie panie pozują na górskim szlaku, na innym natomiast możemy podziwiać je w restauracji. 

 

Wśród starych zdjęć są również i takie, na których Andrzej Duda chwali się urodzinowym tortem, bukietem kwiatów w czajniku oraz pokazuje swoim obserwatorom fredkę. 

 

Dodajmy, że profil prezydenta RP na Instagramie obserwuje zaledwie 2000 osób. Być może stare zdjęcia Dudy spowodują, iż wkrótce liczba ta zdecydowanie urośnie. Z pewnością wielu użytkowników liczy także na to, że prezydent zwiększy teraz swoją aktywność w sieci. 

Koniecznie zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie więcej nieznanych dotąd zdjęć, które Duda jeszcze kilka lat temu publikował na swoim Instagramie. Jest na co popatrzeć. 

DH