Żebrowski żartuje ze słów Dudy o żarówkach. Internauci wtórują. "Dobrze, że nie jakaś energooszczędna!"

Co było powodem Brexitu? Według prezydenta Polski, Andrzeja Dudy, jedną z przyczyn mogło być zakazanie przez UE używania energochłonnych żarówek. Michał Żebrowski zażartował z tej niefortunnej wypowiedzi.

Wypowiedź Andrzeja Dudy o żarówkach energooszczędnych stała się hitem internetu. Prezydent Polski podczas wizyty w Berlinie zastanawiał się, dlaczego UE zabroniła sprzedaży tradycyjnej odmiany produktu. Prezydent stwierdził, że za Brexit odpowiadają żarówki. Chodzi o słowa:

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego Unia Europejska zabrania tego, zabrania tamtego. Dlaczego na przykład w sklepie nie można w tej chwili kupić już zwykłej żarówki, można kupić tylko żarówkę energooszczędną? Nie wolno kupić, bo Unia Eurpejska zakazała. To są problemy, nad którymi zastanawiają się ludzie. Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest jedna z przyczyn Brexitu – powiedział prezydent Andrzej Duda.

Internauci są bezlitośni. Internet pęka w szwach od memów. Sytuację w zabawny sposób postanowił skomentować także Michał Żebrowski. Aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z wakacji, które okrasił żartobliwym podpisem.

Andaluzja. Niezła lampa. Jak ze zwykłej żarówki - napisał Żebrowski.

Komentujący byli pod wrażeniem poczucia humoru aktora. 

Dobrze, że nie jakaś energooszczędna (tfu!) - ironizowali.
No i tam nie ma Brexitu. Wszystko jasne.
A o zwykłą żarówkę teraz nie jest łatwo.
W punkt! - czytamy. 

W tym miejscu warto wspomnieć, że Żebrowski otwarcie mówi o swoich politycznych poglądach. Nie ukrywa też, że jego dobrym znajomym jest Rafał Trzaskowski

MM

Michał Żebrowski i Rafał Trzaskowski są przyjaciółmi od szkolnych lat. Opowiedzieli o swojej znajomości

Więcej o: