Czułe gesty Andrzeja i Agaty Dudy. Ręka prezydenta powędrowała na talię pierwszej damy

Na oficjalnym kanale YouTube kancelarii prezydenta pojawiło się nagranie z Agatą i Andrzejem Dudą w roli głównej. Na nagraniu widać, że prezydent zdobył się na czuły gest.

Prezydent Andrzej Duda i Agata Duda nagrali wideo, w którym zachęcają Polaków do wsparcia Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, organizowanego przez Caritas.

Czekając na Święta, pamiętajmy o tych, którzy zawsze potrzebują naszej troski – o dzieciach i młodzieży, zwłaszcza z uboższych rodzin. Zachęcamy do udziału w Wigilijnym Dziele Pomocy Dzieciom - zachęca para prezydencka.

To, co jednak zwraca uwagę na tym kilkuminutowym filmie, to fakt, że prezydent obejmuje pierwszą damę i trzyma rękę na jej talii.

Ten szczegół z pewnością ma ocieplić wizerunek prezydenta i jego żony, ale niestety nie wygląda zbyt naturalnie. Dlaczego? Bo pierwsza dama wydaje się spięta.

 

Agata i Andrzej Duda okazują sobie czułość

Jeszcze do niedawna zdjęcia i nagrania pary prezydenckiej były bardzo oficjalne. Jednak kilka miesięcy temu wizerunek ten zaczął ulegać zmianie. Wszyscy pamiętamy przecież fotografię Agaty Dudy, która całuje siedzącego przy biurku prezydenta. Niedługo później na opublikowano zdjęcie wyluzowanej i bosej pierwszej damy w Pałacu Prezydenckim

A wam jak podoba się głowa państwa i jego żona w takiej odsłonie?

AG 

Więcej o: