Czułe gesty Andrzeja i Agaty Dudy. Ręka prezydenta powędrowała na talię pierwszej damy

Na oficjalnym kanale YouTube kancelarii prezydenta pojawiło się nagranie z Agatą i Andrzejem Dudą w roli głównej. Na nagraniu widać, że prezydent zdobył się na czuły gest.

Prezydent Andrzej Duda i Agata Duda nagrali wideo, w którym zachęcają Polaków do wsparcia Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, organizowanego przez Caritas.

Czekając na Święta, pamiętajmy o tych, którzy zawsze potrzebują naszej troski – o dzieciach i młodzieży, zwłaszcza z uboższych rodzin. Zachęcamy do udziału w Wigilijnym Dziele Pomocy Dzieciom - zachęca para prezydencka.

To, co jednak zwraca uwagę na tym kilkuminutowym filmie, to fakt, że prezydent obejmuje pierwszą damę i trzyma rękę na jej talii.

Ten szczegół z pewnością ma ocieplić wizerunek prezydenta i jego żony, ale niestety nie wygląda zbyt naturalnie. Dlaczego? Bo pierwsza dama wydaje się spięta.

 

Agata i Andrzej Duda okazują sobie czułość

Jeszcze do niedawna zdjęcia i nagrania pary prezydenckiej były bardzo oficjalne. Jednak kilka miesięcy temu wizerunek ten zaczął ulegać zmianie. Wszyscy pamiętamy przecież fotografię Agaty Dudy, która całuje siedzącego przy biurku prezydenta. Niedługo później na opublikowano zdjęcie wyluzowanej i bosej pierwszej damy w Pałacu Prezydenckim

A wam jak podoba się głowa państwa i jego żona w takiej odsłonie?

AG 

Więcej o:
Komentarze (72)
Czułe gesty Andrzeja i Agaty Dudy. Ręka prezydenta powędrowała na talię pierwszej damy
Zaloguj się
 • Gość: Hector

  Oceniono 19 razy 9

  Życzę im obojgu z okazji Świąt Bożego Narodzenia aby dostali jak najdłuższe wyroki.

  Bez zawieszenia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Janusz i Grażyna jak żywi😉

 • Gość: swen

  Oceniono 17 razy 7

  półgłówek bez przerwy jest w amoku myślał, że to leśne ru....dło

 • Gość: Miętus

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież według tego portalu para prezydencka ma się rozwodzić,a pierwsza dama ma opuścić prezydenta,lubią siać wrogą propagandę takie nijakie portale aby tylko zaistnieć i zdobyć popularność,tylko zapomnieli że to już nie ci Polacy i nie ta Polska

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 5

  musiał być u spowiedzi i aby dostać rozgrzeszenie to musiał to zrobić .---ale takie gesty rzed publiką to niezsmaczna rzecz.

 • Gość: Ja

  Oceniono 17 razy 5

  Wszystko na pokaz! Nie widzę u nich spontanicznosci czy naturalności. Milcząca dama!

 • Gość: hu8yg7tf

  Oceniono 8 razy 4

  Pasują do siebie. Zaraz zwymiotuję...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX