Agata Duda boso w Pałacu Prezydenckim. Teraz prezydent tłumaczy zachowanie żony. Nie obyło się bez żartów

Andrzej Duda zabrał głos w sprawie zdjęcia żony, która pozuje boso w Pałacu Prezydenckim. Humorystyczna wypowiedź prezydenta jest rozbrajająca.

Na jednym z oficjalnych profili Kancelarii Prezydenta RP mogliśmy ostatnio zobaczyć zdjęcie Agaty Dudy, która spaceruje po Pałacu Prezydenckim boso. Tę niecodzienną fotografię skomentował również prezydent Andrzej Duda.

Andrzej Duda komentuje zdjęcie bosej Agaty Dudy

Zdjęcie bosej Agaty Dudy, która trzyma w ręku buty na obcasie stało się hitem sieci.

Teraz odniósł się do niego sam Andrzej Duda. Prezydent skomentował je w humorystyczny sposób i równie żartobliwie odniósł się do sytuacji, kiedy to pani prezydentowa podczas oficjalnej wizyty w USA zgubiła jeden but.

Agata mówi, że buty mają to do siebie że czasem je zdejmujesz, czasem z ulgą zrzucasz ze stóp (podobno zwłaszcza szpilki), a czasem spadają... same - napisał prezydent w komentarzu pod fotografią.

Jak widać, humory dopisują prezydenckiej parze. 

AG

Więcej o:
Komentarze (133)
Agata Duda pokazała się boso, a prezydent to skomentował. Nie obyło się bez żartów
Zaloguj się
 • lenkaa4

  Oceniono 64 razy 36

  Oj, tak , buciki spadają z nóg - zwłaszcza wtedy, gdy ucieka się przed suwerenem protestującym przeciwko łamaniu konstytucji.

 • alexcomp

  Oceniono 35 razy 29

  No i masz, o tej pani ciągle tak samo - albo o tym co założyła, albo też czego nie założyła lub co zgubiła. Napiszcie choć raz co powiedziała.

 • Gość: Tereska

  Oceniono 45 razy 25

  Oboje błyszczą intelektem.Jedno nic nie mówi a drugie jak już powie to....

 • notremak

  Oceniono 25 razy 17

  Fakt, poczucie "humoru" Maliniaka jest rozbrajające.
  Z grubsza na III-IV klasę podstawówki.

 • Gość: jan 49krosno

  Oceniono 23 razy 15

  ..andrzej
  duda, szumnie zwany w niektórych,mniej kumatych środowiskach prezydentem , to wesoły chlopiec- gdzie by nie pojechał, tam narobi obciachu i wszyscy bardzo go wyśmieją.

 • tergukjbvcfsyrt8y9joikl

  Oceniono 20 razy 12

  "Każda kobieta doskonale zna to uczucie."

  Chwileczkę. Dlaczego ta pani uważa, że kobiety, które nigdy nie nosiły szpilek, nie są kobietami? Przecież to seksizm w najczystszej postaci! Jak mają się czuć kobiety, które nigdy nie mogły założyć butów na obcasie, bo ich nie było stać albo przeszły choroby, które uniemożliwiają noszenie takiego obuwia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX