Takiego zdjęcia pary prezydenckiej jeszcze nie było. Agata i Andrzej Dudowie okazują sobie czułości w Pałacu Prezydenckim

Na Twitterze niesie się kolejne (nieznane dotąd) zdjęcie Agaty i Andrzej Dudów.

Jak oni się kochają - można pomyśleć patrząc na najnowszą fotografię pary prezydenckiej. W takiej sytuacji rzadko widujemy Agatę i Andrzeja Dudów. Ten obrazek zachwycił użytkowników Twittera.

Zobacz też: Andrzej Duda je żonie z ręki. I to dosłownie! Agata Duda karmiła męża kiełbasą

Agata i Andrzej Dudowie

Zdjęcie zostało zrobione w Pałacu Prezydenckim. Prezydent siedzi przy biurku i patrzy w monitor, a nad nim stoi żona, która go obejmuje i całuje w policzek.

Mimo wielu obowiązków Para Prezydencka stara się zawsze w ciągu dnia znaleźć choć krótką chwilę dla siebie. #WPałacu - brzmi podpis.

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy. Jedni uważają, że to zdjęcie to ustawka. Większość jednak jest zachwycona bliskością, jaka łączy parę prezydencką.

Piękna para prezydencka i zdjęcie też. Duma.
Wspaniała para prezydencka.
Brawo. Pierwsza Dama wspiera Prezydenta, a jest mu to bardzo potrzebne. My też wspieramy, ale nie tak czule jak małżonka - czytamy.

Andrzej i Agata Dudowie

Andrzej i Agata Dudowie są małżeństwem od 24 lat. Poznali się w trzeciej klasie liceum, na imprezie u kolegi. W 1994 roku para prezydencka wzięła ślub kościelny, rok później przyszła na świat ich jedyna córka, Kinga. Pierwsza Dama w wywiadach często podkreśla, że mąż jest jej najlepszym przyjacielem.

Kinga Duda w "CKM". Zaskoczeni nie tylko fani. "Rodzina w szoku". Najlepsze uzasadnienie magazynu

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.