"Newsweek" ostro o Agacie Dudzie. "Apodyktyczna i trudna we współpracy". To nie wszystko

Najnowsze wydanie tygodnika "Newsweek" ujawniło prawdziwą twarz Agaty Dudy? Światło dzienne ujrzały zaskakujące fakty z Pałacu Prezydenckiego.

Agata Duda postrzegana jest jako osoba stonowana, miła i empatyczna. "Newsweek" postanowił jednak przedstawić ją w zupełnie innym świetle. Społeczno-polityczny tygodnik Tomasza Lisa wyjawił sekrety Pałacu Prezydenckiego, opisując w najnowszym wydaniu dotychczasową prezydenturę Dudy. Możemy tam przeczytać między innymi o tym, że członkowie PiS-u nazywają go prześmiewczo "Andrzejkiem". Sporo uwagi poświęcono także Agacie Dudzie. Niektóre z opublikowanych na jej temat informacji naprawdę mogą Was zaskoczyć.

Agata Duda - jak jest naprawdę?

Jak dowiedział się 'Newsweek", pierwsza dama potrzebowała czasu, by przyzwyczaić się do pełnienia w swoim życiu nowej roli. Bardzo szybko jednak ją polubiła. Co ciekawsze, informator tygodnika zdradza także, iż Agata Duda bywa naprawdę kapryśna. Nawet do tego stopnia, że jej najbliższa współpracowniczka postanowiła od niej odejść. 

W pałacu pierwsza dama ma opinię humorzastej. Z tego powodu miała odejść z jej biura zaufana współpracownica, wiceszefowa gabinetu pierwszej damy Dorota Skrzypek, wdowa po byłym szefie NBP Sławomirze Skrzypku. Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość - wyznał informator "Newsweeka"

Mimo, iż Agata Duda ma wizerunek raczej ciepłej, uśmiechniętej osoby, okazuje się, że prawda na jej temat może być zupełnie inna. Wierzycie w te medialne doniesienia? 

DH

Więcej o:
Komentarze (156)
"Newsweek" ostro o Agacie Dudzie. "Apodyktyczna i trudna we współpracy"
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 283 razy 257

  Czy wieszak może być "ciepły"? Wygląda na sekutnicę, więc pewnie nią jest. Charakter widać po oczach i ustach, a przyklejony uśmieszek nic nie znaczy. A te kpiarskie dyrygowanie w N. Jorku? To było obrzydliwe. Oboje są obrzydliwi.

 • chasselas

  Oceniono 231 razy 209

  Ta niema kukła ma być ciepła i uśmiechnięta?
  Chyba się coś komuś pomyliło.

 • redstag

  Oceniono 198 razy 178

  Jasne że to zołza. Dopóki się nie odzywała to jeszcze łudziłem się że może coś w niej jest ale od kiedy zabiera głos to jedna wielka katastrofa.

 • Gość: tomtg123

  Oceniono 174 razy 148

  Czy naprawdę trzeba koniecznie z ziemi zbierać wszystko, co PiSowi z nosa spadło? Ta pani jest przecież tylko żoną zwykłego przestępcy, szkoda na nią czasu i uwagi. Dziękuję, wyczerpałem temat.

 • ochujek

  Oceniono 146 razy 130

  Dobrze że nie zabiera publicznie głosu. Mało jest nauczycieli z powołaniem. W PiS nie ma ciepłej kobiety. Wszystkie na kopyto Krysi i broszki. Nie dorosły do funkcji. Zakompleksione. Jolanta Kwaśniewska była jedyną damą ze światowym obyciem.

 • grey55

  Oceniono 147 razy 129

  To wogole są stracone dla Polski i Polakow lata. Przykro to.

 • oczy_argusa

  Oceniono 143 razy 129

  wystarczy porównać z żoną Prezydenta Republiki Francuskiej albo z żoną byłego Prezydenta USA!
  jaki kraj, taka żona prezydenta!

 • ochujek

  Oceniono 113 razy 95

  Pewnie ma kompleks Leśnego Ruchadła, jak prezes na punkcie Tuska.

 • Gość: Wiki

  Oceniono 111 razy 93

  Tym bardziej, że jest nauczycielką, powonna być empatyczna i przyjazna dla młodzieży.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX