"Newsweek" ostro o Agacie Dudzie. "Apodyktyczna i trudna we współpracy". To nie wszystko

Najnowsze wydanie tygodnika "Newsweek" ujawniło prawdziwą twarz Agaty Dudy? Światło dzienne ujrzały zaskakujące fakty z Pałacu Prezydenckiego.

Agata Duda postrzegana jest jako osoba stonowana, miła i empatyczna. "Newsweek" postanowił jednak przedstawić ją w zupełnie innym świetle. Społeczno-polityczny tygodnik Tomasza Lisa wyjawił sekrety Pałacu Prezydenckiego, opisując w najnowszym wydaniu dotychczasową prezydenturę Dudy. Możemy tam przeczytać między innymi o tym, że członkowie PiS-u nazywają go prześmiewczo "Andrzejkiem". Sporo uwagi poświęcono także Agacie Dudzie. Niektóre z opublikowanych na jej temat informacji naprawdę mogą Was zaskoczyć.

Agata Duda - jak jest naprawdę?

Jak dowiedział się 'Newsweek", pierwsza dama potrzebowała czasu, by przyzwyczaić się do pełnienia w swoim życiu nowej roli. Bardzo szybko jednak ją polubiła. Co ciekawsze, informator tygodnika zdradza także, iż Agata Duda bywa naprawdę kapryśna. Nawet do tego stopnia, że jej najbliższa współpracowniczka postanowiła od niej odejść. 

W pałacu pierwsza dama ma opinię humorzastej. Z tego powodu miała odejść z jej biura zaufana współpracownica, wiceszefowa gabinetu pierwszej damy Dorota Skrzypek, wdowa po byłym szefie NBP Sławomirze Skrzypku. Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość - wyznał informator "Newsweeka"

Mimo, iż Agata Duda ma wizerunek raczej ciepłej, uśmiechniętej osoby, okazuje się, że prawda na jej temat może być zupełnie inna. Wierzycie w te medialne doniesienia? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: