Meghan Markle skrytykowana przez internautów za swoją stylizację. "Zależy jej tylko na tym, żeby ładnie wyglądać"

Meghan Markle w czwartek odwiedziła jedną z londyńskich organizacji charytatywnych, zajmującej się pomocą kobietom z problemami. Stylizacja, w jakiej się pojawiła, nie wszystkim się spodobała.
Zobacz wideo

Meghan Markle nawet w zaawansowanej ciąży nie zaniedbuje swoich obowiązków, wynikających z bycia księżną. Niedawno odwiedziła Smart Works w Londynie, czyli organizację charytatywną, która pomaga bezrobotnym kobietom odnaleźć wymarzoną pracę, ale także i podnieść ich ogólną samoocenę.

Meghan Markle zaliczyła wpadkę?

Księżna Meghan miała na sobie czarną sukienkę od Hatch. Na nią zarzuciła beżowy płaszcz marki Oscar de la Renta. Całość uzupełniła torebka od Victorii Beckham oraz czarno-białe szpilki Gianvito Rossi. Jej stylizacja kosztowała ok. 25 tys. zł! Cena samego płaszcza to 13 tys. zł, a torebki 8 tys. zł.

Meghan Markle w płaszczu za 13 tys. zł. Zobacz zdjęcia >>>>>

Internauci uznali, że strój księżnej Meghan był nie na miejscu i mogła sobie darować chwalenie się metkami wśród kobiet, które nie mają pracy. Zdaniem niektórych żona księcia Harry'ego nie zwraca uwagi na innych, a zależy jej tylko na tym, żeby się pokazać. Pod naszym artykułem, w którym opisaliśmy stylizację księżnej Sussex (zobacz TUTAJ), pojawiło się kilka krytycznych komentarzy. Oto kilka z nich:

Nie ma to jak przyjść do kobiet bez pracy, z problemami, w płaszczu za ponad 10 tys. Na pewno poprawiła im humor.
Jej stylizacja nie jest na miejscu. Spotkała się z kobietami, które nie mają pracy, i świeciła im przed nosami metkami luksusowych marek.
Zależy jej tylko na tym, żeby ładnie wyglądać, a reszta nie ma znaczenia - czytamy.

Meghan MarkleMeghan Markle EAST NEWS

Naszym zdaniem rzeczywiście mogła zrezygnować z aż tak drogich elementów garderoby. Tym samym nie da się uniknąć porównania do księżnej Kate, która znana jest z tego, że często stawia na stylizacje z popularnych sieciówek. A Wy, co o tym myślicie? Meghan Markle słusznie została skrytykowana?

AW