Księżna Kate spędziła swoje 37. urodziny bez męża. Dlaczego książę William opuścił żonę tego dnia?

Księżna Kate 9 stycznia świętowała swoje 37. urodziny. Niestety, w gronie najbliższych osób zabrakło jej męża. Książę William tego dnia miał bardzo ważne spotkanie.
Zobacz wideo

Księżna Kate jako żona brytyjskiego następcy tronu zdążyła się przyzwyczaić, że książę William ma mnóstwo obowiązków i bardzo mało czasu wolnego. Nawet tak ważny dzień, jak urodziny jego ukochanej, nie zwolniły go z pełnienia funkcji na dworze królewskim.

9 stycznia książę Cambridge był uczestnikiem obchodów 30-lecia istnienia instytucji charytatywnej Air Ambulance w Londynie, zajmującej się służbą ratownictwa medycznego w sytuacjach kryzysowych. Reprezentant rodziny królewskiej spotkał się z personelem i pacjentami The Royal London Hospital. To sprawiło, że Williama zabrakło w dniu urodzin żony, która tym razem mu nie towarzyszyła. Z pewnością księżna Kate wykazała się dużą wyrozumiałością, ponieważ to nie pierwszy raz, kiedy nie ma go u jej boku w tym szczególnym dniu. Na szczęście po wypełnieniu obowiązków, mógł wrócić do rodziny.

Księżna Kate mogła oczywiście liczyć na swoich fanów. Wieczorem, 9 stycznia, na Twitterze Pałacu Kensington pojawiły się oficjalne podziękowania za wszystkie życzenia złożone Kate.

JP