Tabloid ujawnia, co Meghan Markle i księżna Kate zrobiły po świątecznej mszy. To uciszy wszystkie plotki

Meghan Markle i księżna Kate po świątecznej mszy spędziły razem czas, grając w scrabble. Brytyjski tabloid donosi, że dawno tak dobrze nie czuły się w swoim towarzystwie.

Brytyjskie tabloidy prześcigają się w doniesieniach na temat rzekomego konfliktu między Meghan Markle i księżną Kate. Podczas gdy ostatnio pisano, że ich przyjazna postawa względem siebie to tylko pozory wymuszone nakazem królowej Elżbiety II, teraz "The Sun" twierdzi zupełnie coś innego.

Zobacz wideo

Meghan Markle i księżna Kate się pogodziły

Serdeczne uśmiechy na twarzach księżnych widoczne na ich ostatnich wspólnych zdjęciach nie były udawane. Tak przynajmniej twierdzi informator "The Sun", który zdradził również, jak Meghan i Kate zachowywały się, gdy nie było wokół nich tłumu fotoreporterów. Okazuje się, że księżne spędziły miło czas w swoim towarzystwie, grając w scrabble.

Po wysłuchaniu przemowy królowej, przyniesiono gry planszowe i księżne bardzo się wkręciły. Głośno się przy tym śmiały. Nie wyczuwało się między nimi żadnego napięcia. To był wspaniały dzień i wieczór.

To dosyć zaskakujące informacje, biorąc pod uwagę dotychczasowe doniesienia. Według nich księżne mają tak różne charaktery, że nie potrafią się między sobą dogadać. To z kolei prowadzi również do konfliktu między braćmi, Williamem i Harrym, którzy stoją murem za swoimi żonami. 

WJ