Harry i William od tygodni nie rozmawiają ze sobą? "Life&Style" donosi: Kate wypędziła Harry'ego z żoną z pałacu

Magazyn "Life&Style" donosi o konflikcie księżnej Meghan i księżnej Kate. Według tabloidu kłótnie księżnych miały poróżnić również Harry'ego i Williama.
Zobacz wideo

Od miesięcy media spekulują o konflikcie Meghan i Kate. Ponoć księżne nie dogadują się ze względu na zupełnie różne charaktery. Jakby tego było mało, Markle podobno gwiazdorzy, co doprowadza do szału Middleton. 

Niedawno pojawiły się plotki, że Wiiliam i Harry spędzą święta Bożego Narodzenia osobno, ponieważ rok temu doszło do koszmarnej kłótni. 

Meghan była niemiła. Kate próbowała z nią o tym dyskretnie porozmawiać, ale ta poszła od razu do Harry'ego, który stanął po jej stronie - podaje "Daily Mail". 

Przykra sytuacja miała też miejsce na tydzień przed ślubem Meghan i Harry'ego. Przyszła panna młoda powiedziała wówczas księżnej Kate coś, co doprowadziło ją do łez. Ale nie tylko Middleton miała płakać przez żonę Harry'ego. Meghan doprowadziła do podobnego stanu swoją asystentkę, która ostatecznie odeszła z pracy.

"Life&Style" o konflikcie Meghan i Kate

Tymczasem wyszedł nowy numer magazynu "Life&Style", na którym widzimy pokłócone księżne. Według redaktorów czasopisma, w zamku królewskim dzieje się naprawdę źle. Z samej okładki dowiadujemy się, że między Royalsami panuje prawdziwa wojna, a Harry i William nie rozmawiają ze sobą od tygodni!

Wojna Kate i MeghanWojna Kate i Meghan fot.Facebook/Life & Style Weekly

W komentarzach aż roi się od negatywnych komentarzy na temat Meghan!

Kate pokazuje klasę, a Meghan jest jakąś pomyłką...
W tej rodzinie był spokój dopóki nie pojawiła się w niej Meghan
Meghan jest żałosna!

I pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu Meghan była ulubienicą ludzi z każdego zakątka świata. Jednak każda nowa plotka na jej temat powoduje, że na księżną wylewa się ogromna fala hejtu.

Myślicie, że w tych spekulacjach jest ziarnko prawy? Ponoć w każdej plotce jakieś jest...

KS

Więcej o: