Ciężarna Meghan Markle i książę Harry wybrali się na wspólne kolędowanie. Ta obcisła kreacja podkreśliła jej wielki brzuch

Meghan Markle i książę Harry aktywnie uczestniczą w rozmaitych akcjach społecznych. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia postanowili wziąć udział w charytatywnym kolędowaniu. Jak wyglądali?
Zobacz wideo

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Meghan Markle i książę Harry, mimo natłoku obowiązków, znaleźli jednak czas, by wziął udział w charytatywnym kolędowaniu. Książęca para pojawiła się w kościele św. Łukasza w Londynie, gdzie miało miejsce wspólne śpiewanie pieśni bożonarodzeniowych. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach pomocy fundacji The Henry van Straubenzee Memorial Fund, która nazwana została imieniem zmarłego w 2002 roku, bliskiego przyjaciela księcia Sussex. Organizacja ta wspiera szkolnictwo w Ugandzie, a swoim patronatem objęli ją Harry oraz William.

Meghan Markle i książę Harry na wspólnym kolędowaniu 

Podczas wydarzenia Meghan Markle odczytała wiersz „Our Deepest Fear”, autorstwa Marianne Williamson. Książę Harry natomiast wygłosił poruszającą przemowę, w której podziękował całej fundacji za ogromny wkład, jaki organizacja ta włożyła w edukację dzieci z ubogich rejonów. 

Ciężarna Meghan Markle - jak wyglądała?

W mediach nie pojawiły się jeszcze oficjalnie zdjęcia z charytatywnego kolędowania książęcej pary. Mimo to do sieci wyciekło kilka fotografii, na których możemy zauważyć Meghan Markle u boku swojego męża, Harry'ego. Księżna Sussex pojawiła się na uroczystości w granatowej sukni, która bardzo mocno podkreśliła jej ciążowe krągłości. Brzuszek Meghan jest już naprawdę duży, a ona sama. jak widać, z dumą go prezentuje. Czy to oznacza, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami? Tylko spójrzcie na te zdjęcia.

 

DH

Więcej o: