"M jak Miłość". Aktorzy tracą pracę przez odejście Kacpra Kuszewskiego? Z serialu znika kolejna postać

"M jak Miłość". Najpierw Dominika Kluźniak, a teraz Artur Barciś. Kolejny aktor, którego postać była związana z wątkiem Marka Mostowiaka, znika z serialu.

"M jak Miłość". Kacper Kuszewski po 18 latach pożegnał się z serialem, co oznaczało również zakończenie wątku jego serialowej żony granej przez Dominikę Kluźniak. Produkcja nie chciała rozdzielać bohaterów i uznała, że razem wyjadą oni za granicę.

Dominika Kluźniak i Kacper Kuszewski grali zgodne małżeństwo i razem zdecydowali o tym, że na razie rozstaną się z naszym serialem. Dlatego w nowym sezonie Ewa i Marek Mostowiakowie wyjadą razem za granicę.

"M jak Miłość". Z serialu odchodzi Artur Barciś

Jak donosi "Super Express" to nie koniec odejść z "M jak Miłość". Z serialem pożegnał się również Artur Barciś, który grał teścia Mostowiaka, Jerzego Kolędę. Bez serialowego Marka jego postać nie miała sensu.

W najbliższych odcinkach nie zobaczymy tego bohatera. Barciś po raz ostatni pojawił się w 1401 odcinku, kiedy to widzowie zobaczyli ślub Marysi i Artura. Był to także ostatni odcinek z udziałem Kuszewskiego - wyjawia osoba z produkcji "M jak Miłość" w rozmowie z tabloidem.
Zobacz wideo

Kacper Kuszewski komentuje

W rozmowie z "Faktem" Kacper Kuszewski stanowczo zaprzeczył, jakoby czuł się winny odejścia innych aktorów z serialu. Twierdzi, że o jego rezygnacji z roli Marka Mostowiaka Dominika Kluźniak dowiedziała się jako pierwsza i samodzielnie podjęła decyzję o odejściu.

A co do Artura Barcisia, to nie rozmawialiśmy o tym i nie znam szczegółów. Wydaje mi się, że były plany na zakończenie tego wątku w tym momencie.

Będzie Wam brakowało postaci granej przez Barcisia?

WJ

Więcej o:
Komentarze (26)
"M jak Miłość". Aktorzy tracą pracę przez odejście Kacpra Kuszewskiego? Z serialu znika kolejna postać
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 13

  jednak ludzki był chłopek z tego kruszynskiego ---dawał robotę tylu ludziom.

 • Gość: Pepe

  Oceniono 12 razy 10

  Najlepiej niech serial zniknie z tv

 • gapcio2010

  Oceniono 10 razy 8

  Ten serial i tak należałoby już zakończyć. Szukają wątków na siłę, przedłużają na siłę. Podobnie jest z Klanem. Trzeba uznać , kiedy pojawia się granica NUDYYYYY....

 • Gość: PanKomcio

  Oceniono 7 razy 7

  Co na to rzad???? Jak dlugo mamy znosic takie niespodzianki??? Czy ktos w koncu zrobi z tym porzadek??!!!

 • Gość: ewa

  Oceniono 10 razy 6

  w ogóle ten serial do lamusa

 • Gość: kolowawa

  Oceniono 6 razy 4

  od tej pory świat już nie bedzie taki sam

 • Gość: Opolanka

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego nie podmienia się aktorów czy aktorki a nie tylko śmierć lub inna bzdura ?

 • Gość: Zoe

  Oceniono 5 razy 3

  Zastąpić p. Kacpra innym aktorem co czesto w serialach jest praktykowane( gł. na zachodzie

 • Gość: Zenon

  Oceniono 6 razy 2

  Zaczynam pakować walizki i wyjeżdżam. Nie mogę sobie z tym poradzić. Już wcześniej zdołowało mnie odejście Kamila Bosaka, Stefana i Iwana z delfinem. Teraz Kuszewski. I jeszcze spada popularność sióstr Godlewskich. Nic tylko strzelić se w łeb. Tak jak powiedziałem, pakuję walizki, mam już wyczarterowany samolot i zaraz lecę na Bahany. A wy tu marznijcie, biedaki. Jakieś pytania?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX