"M jak Miłość". Najpierw Kacper Kuszewski, a teraz Dominika Kluźniak znika z serialu. Jest oficjalne oświadczenie

"M jak Miłość". Dominika Kluźniak znika z serialu. Informacja została potwierdzona na Instagramie.

Po tym jak Kacper Kuszewski ogłosił, że odchodzi z "M jak Miłość", wiele osób zaczęło się zastanawiać, jaki los spotka Dominikę Kluźniak. W końcu aktorka od lat gra Ewę, żonę Marka Mostowiaka. Okazuje się, że fani będą musieli pożegnać się także z jej bohaterką.

Dominika Kluźniak odchodzi z "M jak Miłość"

Jak podaje Fakt.pl, według twórców "M jak Miłość", dla Ewy nie będzie miejsca w serialu, kiedy wątek Marka się zakończy. Scenarzyści zdecydowali, że małżonkowie wyjadą za granicę i... już nie wrócą do Polski.

Podjęto ostateczną decyzję, że bez Marka postać Ewy nie ma sensu. Pani Dominika dostała w tym tygodniu kwiaty od ekipy i podziękowano jej za pracę - ujawnia informator.

Informację o odejściu Kluźniak z serialu potwierdził oficjalny profil "M jak Miłość" na Instagramie. Jak się dowiadujemy z wpisu, była to decyzja aktorki, nie scenarzystów.

Dominika Kluźniak i Kacper Kuszewski grali zgodne małżeństwo i razem zdecydowali o tym, że na razie rozstaną się z naszym serialem. Dlatego w nowym sezonie Ewa i Marek Mostowiakowie wyjadą razem za granicę. Czy na długo? Czy na zawsze? To pokaże czas! Znamy wiele rozstań, które kończyły się powrotami. Tymczasem dziś DZIĘKUJEMY im za dotychczasowe wzruszenia i te wspólne kilkanaście lat. Bardzo chcieliśmy by z nami zostali, ale szanujemy ich decyzję, a drzwi do naszej eMkowej rodziny zostawiamy zawsze otwarte.

 

Dominika Kluźniak w "M jak Miłość"

Dominika, czyli serialowa Ewa Kolęda (później Mostowiak) dołączyła do obsady "M jak Miłość" w 2012 roku. Jej bohaterka była koleżanką Marka z lat dziecięcych. Jej syn zaprzyjaźnił się z synem Marka, stąd para miała powody, by się do siebie zbliżyć. Widzowie mogli obserwować jak między Kolędą a Mostowiakiem rodzi się miłość. W końcu 3 lata później zakochani pobrali się. Od tamtej pory mieszkali i wychowywali czwórkę dzieci w Grabinie. Kłótnia Marka i córki Uli o jej związek z kryminalistą doprowadzi jednak do tego, że Marek i Ewa wyprowadzą się z kraju. To właśnie wtedy zakończy się wątek bohaterów w "M jak Miłość".

Aktorzy narzekają na pracę w "M jak Miłość"

Łatwo zauważyć, że z "M jak Miłość" znika coraz więcej kluczowych postaci. Niektórzy postanowili nawet ujawnić kulisy pracy na planie, które nie są tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Swoje niezadowolenie wyraziła Olga Frycz, a Kacper Kuszewski wspomniał o ciężkiej pracy ekipy filmowej, która jest obecna na planie niemalże bez przerwy.

Miałem na myśli EKIPĘ, czyli operatorów kamer, dźwiękowców, oświetlaczy, garderobiane, charakteryzatorki, rekwizytorów, obsługę planu, kierowców i jeszcze wielu innych ludzi, którzy pracują na planie codziennie, 5-6 dni w tygodniu, po 12 godzin i więcej, na mrozie, w deszczu i w upale, często wstają o 4:30 rano i wracają do domu o 21:00.

Ciekawe, czy Dominika także ujawni smaczki z pracy na planie serialu.

KS

Więcej o: