Robert Janowski walczy o zdrowie! Odwołał występy i czeka na operację. "To wszystko spadło na nas znienacka"

Ostanie miesiące są dla Roberta Janowskiego wyjątkowo trudne. Najpierw przestał prowadzić "Jaka to melodia?", teraz zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Na początku grudnia odbyła się gala Lwice Biznesu. To tam Robert Janowski wraz z żoną Moniką miał odebrać statuetkę w kategorii "Gwiazda o wielkim sercu". Niestety, gwiazdora zabrakło na imprezie. Okazało się, że od jakiegoś czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Sporo emocji wzbudziły także słowa organizatorki wydarzenia, która wprost przyznała, że Robert trafił do szpitala. 

Również żona byłego prowadzącego "Jaka to melodia?" powiedziała ze sceny, że jej mąż musi teraz sporo odpoczywać. Janowski po kilku dniach opublikował na Instagramie wpis, w którym przyznał, że w szpitalu spędził dwa tygodnie. Nie chciał jednak zdradzać stanu swojego zdrowia.

Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali. Dziękuję mediom, że pomimo domysłów, nie "zrobili" z mojej choroby światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem. Jestem już w domku i dziękuję wszystkim za wsparcie - napisał prezenter.
 

 

Robert Janowski - problemy zdrowotne

Jak dowiedział się "Flesz", najgorsze dopiero przed nim. W związku z osłabieniem organizmu i operacją planowana na styczeń Janowski zrezygnował z występu podczas sylwestrowego koncertu.

To wszystko spadło na nas znienacka. Musieliśmy się też wycofać z sylwestrowych zobowiązań Roberta. Co roku prowadził imprezę, teraz okazało się to niemożliwe. Ostatecznie idziemy na kolację do naszych przyjaciół - powiedziała Monika Janowska w rozmowie z magazynem.

Przypomnijmy, w czerwcu plotkowano o problemach dziennikarza z kręgosłupem. Niestety, rehabilitacja nie przyniosła zamierzonego efektu.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

AD

Zobacz wideo
Więcej o: