Nie żyje uczestniczka "Top Model". 34-latka przegrała walkę z rakiem

Zmarła Jael Strauss, uczestniczka amerykańskiej edycji "Top Model".

4 grudnia zmarła Jael Strauss, uczestniczka VIII edycji amerykańskiego programu "Top model", w którym to ostatecznie zajęła 6. miejsce. Kobieta zmarła w hospicjum, do którego przeniosła się 22 listopada. 34-latka zmagała się z rakiem piersi oraz nałogiem narkotykowym. 

Zobacz wideo

Nie żyje Jael Strauss - szczegóły

O swojej chorobie Jael Strauss poinformowała w październiku tego roku. To wówczas opublikowała na Facebooku poruszający wpis.

Agresywnie rozprzestrzenił się po moim organizmie i nie można go już powstrzymać. Leczenie może przedłużyć mi życie może na "kilka miesięcy". Lekarze mówią, że może dam radę. Nie chcę umierać - pisała o swojej chorobie Jael. 

Modelka zmagała się również z problemem nałogu narkotykowego, do czego także odniosła się w jednym ze swoich postów. Dodajmy bowiem, że kobieta była uzależniona od metaamfetaminy, tabletek przeciwbólowych oraz kokainy.

Potrzebuję jeszcze jednego z tych cudów, które otrzymałam w 2013 roku - czytamy. 

Problem ten narodził się u aspirującej modelki tuż po jej udziale w amerykańskiej edycji programu "Top Model". Choroba spowodowała, iż Strauss nie była w stanie kontynuować kariery. Ostatecznie Jael udało się jednak wygrać z wyniszczającym jej organizm uzależnieniem. 

Jak dowiedział się portal TMZ, Strauss już od kilku dni była nieprzytomna. Jej stan uległ pogorszeniu w miniony poniedziałek. Modelka zmagała się z IV stadium raka piersi. Choroba była nieuleczalna, a nowotwór zaatakował także inne części organizmu. 

DH

Więcej o:
Komentarze (40)
Nie żyje uczestniczka "Top Model", Jael Strauss. 34-latka przegrała walkę z rakiem
Zaloguj się
 • Gość: Dosia

  Oceniono 28 razy 18

  Dziewczyna zmarła przykre jak ktoś umiera po co te ploty nie piszczie głupot choroba może każdego dopaść nie ważny czy to pijak czy cpun Składam kadencjie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 15

  Przykre mój Boże taka młoda osoba ):

 • joankb

  Oceniono 9 razy 5

  Dziewczyny, badajcie się!
  Wybłagajcie, wymuście badania. To się NAM NALEŻY. A nieraz jest ciężko.

 • ben.zilbersztajn

  Oceniono 15 razy 3

  I nikt się nie zastanowił, że tego raka mogła dostać przez związki chemiczne w farbach użytych do tatuowania? Na pewno był to czynnik zwiększający ryzyko.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Tragedia ! Nie ma słów na tą chorobę! Ludzie w takim młodym i pięknym wieku muszą odchodzić!

 • Gość: Eva

  Oceniono 2 razy 2

  Koszmar, co ona ma za guzy na twarzy? Obawiam się, że rak piersi nie był jedynym
  powodem śmierci.

 • kemotkemot

  Oceniono 4 razy 2

  to jest news ktory zmienia oblicze Polski!

 • ubrana_prawda

  Oceniono 10 razy 2

  Kolejna przestroga dla ćpunów. Ile ich już było ? I co ? I nic.Sama sobie zniszczyła życie. Okrutne to, ale prawdziwe. Być może wykaraskałaby się z tego nowotworu, ale niebezpieczne używki zrobiły swoje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX