Trump na szczycie G20 w sukni za 40 tys. zł. Nie zabrakło też Małgorzaty Tusk, ale naszą uwagę skradła pierwsza dama Argentyny

W miniony weekend w Buenos Aires odbył się szczyt G20. Oprócz światowych przywódców w Argentynie spotkały się także ich żony. Melania Trump i Małgorzata Tusk wyglądały świetnie, jednak najlepiej prezentowała się Juliana Awada, pierwsza dama Argentyny.

W ostatni piątek i sobotę w Argentynie odbył się szczyt G20. Światowym przywódcom towarzyszyły ich żony. Melania Trump, pierwsza dama USA, jak zwykle zachwyciła swoją stylizacją. 

Melania Trump, Małgorzata Tusk i Juliana Awada na szczycie G20

Na sobotnie spotkanie Melania wybrała suknię od Diora wartą 10 tysięcy dolarów. Na wydarzeniu nie zabrakło polskiego akcentu, bowiem, pojawiła się także Małgorzata Tusk. Żona Donalda Tuska na tę okazję wybrała skromną bordową sukienkę sięgającą za kolano.

Melania Trump i Małgorzata Tusk na szczycie G20. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Natomiast uwagę wszystkich zgromadzonych skupiła na sobie Juliana Awada, pierwsza dama Argentyny. Pośród innych pań Awada prezentowała się jak miss! Ciemna karnacja, przepiękny naturalny uśmiech, bujne włosy, a do tego wszystkiego niesztampowa stylizacja. 

Chapeau bas!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: