"Choinki Jedynki". Agata Duda w bardzo modnej stylizacji. Te buty to strzał w dziesiątkę

Agata Duda pojawiła się w niedzielę na akcji charytatywnej "Choinki Jedynki". Wyglądała świetnie, a jej stylizację na pewno skopiuje niejedna kobieta.

2 grudnia odbyła się kolejna edycja akcji charytatywnej "Choinki Jedynki" na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i drugiej wybranej, każdego roku innej, organizacji pożytku publicznego. W tym roku była to Fundacja "Pomóż Mi Żyć" z Gdańska.  

Zobacz wideo

Agata Duda w modnej stylizacji

Na akcji zjawiła się Agata Duda, która objęła patronat nad wydarzeniem. Pierwsza dama wyglądała świetnie! Wybrała sukienkę o modnym kwiatowym deseniu. Miała ona długi, prześwitujący rękaw. Pasek w talii podkreślił świetną figurę żony Andrzeja Dudy. Całość uzupełniły brązowe kozaki, które idealnie pasowały do tego modelu kreacji.

Agata Duda podczas akcji "Choinki Jedynki". Zobacz zdjęcia >>>>

Pierwsza dama wybrała też ostrzejszy makijaż, który głównie podkreślał oczy. Zdecydowała się także na swoją ulubioną w ostatnim czasie fryzurę, czyli gładko zaczesane do tyłu włosy. Zdecydowała się także na wiszące kolczyki.

Nam bardzo się podobało to, jak wygląda. Jesteśmy pewne, że niejedna z kobiet skopiuje stylizację pierwszej damy. A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o:
Komentarze (244)
Choinki Jedynki. Agata Duda w bardzo modnej stylizacji. Te buty to strzał w dziesiątkę
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX