Melania Trump zawsze zachwyca, ale tym razem internauci wyśmiali jej stylizację. Wszystko przez płaszcz

Melania Trump towarzyszyła mężowi, Donaldowi Trumpowi, gdy ten tradycyjnie ułaskawił parę indyków. Stylizacja Pierwszej Damy wzbudziła w sieci sporo zamieszania. Melania została bowiem porównana do... indyka.
Zobacz wideo

Melania Trump wraz z mężem rozpoczęli już przygotowania do obchodów Święta Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza Dama w miniony wtorek pojawiła się u boku Donalda podczas, gdy ten tradycyjnie już ułaskawił parę indyków, które w innym przypadku trafiłyby na świąteczny stół w domach Amerykanów. Najwięcej zamieszania wzbudziła jednak kreacja Melanii Trump. 

Donald Trump, Melania Trump, Jeff SveenDonald Trump, Melania Trump, Jeff Sveen Fot. Manuel Balce Ceneta / AP Photo

Melania Trump wygląda jak indyk?

Melania w trakcie uroczystości miała na sobie długi płaszcz marki Dior. Kreacja składała się z białych, beżowych oraz czerwonych elementów. Ich umiejscowienie oraz geometryczne kształty spowodowały, iż internauci zaczęli porównywać Melanię do indyka. To komiczne podobieństwo w jednej chwili rozgrzało zagraniczne media.

Wybacz indyku, wierzę, że ukradnę twoją garderobę. 
Melania próbuje być podstępna. "Przepraszam, jestem indykiem. Proszę o ułaskawienie" - czytamy w memach na Twitterze. 
Co nosi Melania? Czy to miało upodobnić ją do do indyka? 

Czy Wy również dostrzegacie to podobieństwo? A może był to wcześniej zaplanowany zabieg Pierwszej Damy? Zobaczcie więcej zdjęć w galerii i oceńcie to sami. 

DH