Dawid Podsiadło gościł w "DD TVN". Mołek pozwoliła sobie na kąśliwą uwagę. Widać, że się speszył

Dawid Podsiadło został zapytany przez Magdalenę Mołek o wąsy. Kiedy piosenkarz zdradził, że zamierza je zgolić, dziennikarka nie mogła powstrzymać się od nieco kąśliwej uwagi.

Dawid Podsiadło w sobotę pojawił się w "Dzień Dobry TVN". Podczas rozmowy Magda Mołek najpierw skomplementowała wąsy muzyka, a chwilę później... dodała na ten temat kąśliwą uwagę. Komentarz prowadzącej wprawił Podsiadło w zakłopotanie. 

Dzień Dobry TVN. Magda Mołek o wąsie Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło był gościem Magdy Mołek i Marcina Mellera w programie "Dzień Dobry TVN". Rozmowa nie należała do najbardziej udanych, bo prowadzący nie do końca rozumieli specyficzne poczucie humoru Podsiadło.

Na zakończenie wywiadu Magda Mołek nawiązała do charakterystycznego wąsa muzyka. 

Ach ten wąs, dodaje ci sznytu - zaczęła dziennikarka. 
Będę go chyba żegnał za jakiś czas - wyznał Podsiadło. 
Mam nadzieję - skwitowała Mołek, wprawiając tym samym wokalistę w zakłopotanie. 

Całość możecie zobaczyć w wideo, które dołączyliśmy do artykułu. Marcin Meller próbował ratować sytuację i poprosił gościa o to, by pozdrowił na koniec swoją mamę, o której sam Podsiadło pieszczotliwie mówi "mamcia".

Naszym zdaniem ostatnia uwaga Magdaleny Mołek była zbędna i niezbyt elegancka. 

Dawid Podsiadło w "Dzień Dobry TVN"

Sobotni odcinek "Dzień Dobry TVN" w ogóle obfitował w niezręczności, a Meller i Mołek nie potrafili sprostać swojemu gościowi. Dawid Podsiadło opowiadał anegdoty ze swojego życia, a prowadzący co chwilę "zawieszali się", przez co program był przeplatany długimi momentami niezręcznej ciszy.

AG