Syn Martyniuka dostał w prezentach ślubnych łącznie 800 tys. zł! Pieniądze przeznaczą na podróż poślubną

Syn Zenka Martyniuka i jego żona otrzymali od gości prezenty i gotówkę o łącznej wartości 800 tys. zł. "Fakt" donosi, że para przeznaczy środki na podróż poślubną.

Zenon Martyniuk ostatni weekend spędził na hucznym weselu swojego syna. Daniel Martyniuk ożenił się z 19-letnią Eweliną Golczyńską.

Ślub syna Zenona Martyniuka - jakie były prezenty ślubne?

Wesele warte prawie milion złotych zwróciło się nowożeńcom w znacznej części. Jak donosi bowiem "Fakt", para młoda otrzymała bowiem prezenty ślubne o wartości ok. 800 tys. zł.

Na tą kwotę składa się m.in. podarowany panu młodemu przez Zenona Martyniuka Mercedes AMG klasy C, warty 450 tys. zł oraz zebrana w kopertach gotówka, której kwota może przekraczać nawet 300 tys. zł - podaje "Super Express".

W wartość prezentów ślubnych wlicza się również ufundowana przez Zenona Martyniuka wycieczka warta 100 tys. zł. 

Ślub syna Zenona Martyniuka - podróż poślubna

Para nowożeńców obawiała się, że ciąża panny młodej może zniszczyć plany związane z podróżą poślubną. Jednak ostatecznie nowożeńcy wybiorą się na archipelag na Oceanie Indyjskim. Przyznał to sam Daniel Martyniuk w rozmowie z "Faktem". 

Chcemy odwiedzić Czagos, czyli egzotyczny archipelag na Oceanie Indyjskim. Popłyniemy tam z Malediwów. Będę kapitanem i nikogo więcej nie zabierzemy. Tylko ja i ona. Pójdą na to pieniądze, które dostaliśmy na weselu.

Daniel Martyniuk ożenił się z milionerką

Nie tylko Daniel Martyniuk pochodzi z zamożnej rodziny. Ewelina Golczyńska również może pochwalić się imponującym majątkiem. Rodzice panny młodej - Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy - prowadzą wspólnie gospodarstwo i hodują drób. Wycenia się je na 16 milionów złotych, a to wciąż nie wszystko. Mają również firmę, która zajmuje się produkcją wyrobów z betonu.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

KJ

Więcej o: