Malwina Wędzikowska znów została zapytana o romans z Kubą Wojewódzkim. Po raz pierwszy zdradziła nieco więcej

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki wzbudzają zainteresowanie od kiedy wyciekły ich wspólne zdjęcia ze spotkania. Stylistka została ponownie zapytana o to, czy są parą. Udzieliła kategorycznej odpowiedzi.

Malwina Wędzikowska od prawie miesiąca jest wypytywana o to, czy jest nową dziewczyną Kuby Wojewódzkiego. Telewizyjną stylistkę to już męczy, dlatego ostatnio wygłosiła kategoryczne oświadczenie.

Malwina Wędzikowska mówi o związku z Kubą Wojewódzkim

Malwina Wędzikowska od samego początku plotek o jej związku z Wojewódzkim unika jednoznacznych odpowiedzi. Komentując zdjęcia z showmanem, powiedziała tylko, że wyszła na nich fatalnie.

Ostatnio portal Jastrząbpost postanowił ponownie zapytać ją o "nową miłość". Co odpowiedziała stylistka?

Idziesz ze znajomymi na wino i jakaś obca osoba ci robi zdjęcie. Jakby to nie my atakujemy rzeczywistość swoją obecnością i swoją radością, tylko ktoś nas po prostu śledzi (...) Na pewno nie będę sprzedawała państwu swoich orgazmów, związków i tego, kto był dla mnie dobrym partnerem, kto złym, bo to świadczy o braku klasy. Moje sprawy załatwiam w domu, prywatnie.

Dodała też, że nie zamierza więcej komentować tej sprawy.

Ja już wszystko na ten temat powiedziałam. Wystarczy (...) wpisać w Google i tam jest odpowiedź.
 
Zamierzam chodzić na wino z kim chcę, spotykać się ze swoimi znajomymi, robić co chcę - dodała na koniec.

Nie wydaje się nam jednak, żeby ludzie przestali się tym interesować. Zwłaszcza, że podobno Wędzikowska i Wojewódzki nie szczędzili sobie czułości na ramówce TVN. Zostaje nam tylko czekać na rozwój wydarzeń.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.