Rozenek i Rusin nie pojawiły się na balu TVN, bo dostały zakaz! Jak na to zareagowały? "Perfekcyjna" w porządku, Rusin gorzej. Z jednego powodu

Jak donosi "Fakt", to nie przypadek, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie przyszły na bal TVN. Dostały od stacji zakaz.

Nieobecność Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan na corocznym balu Fundacji TVN, jak przypuszczaliśmy, nie była przypadkowa. Jak donosi "Fakt", zostały przez stację ukarane za swoją medialną kłótnię i zakazano im przyjść na imprezę.

Rusin i Rozenek niemile widziane na balu TVN

"Fakt" dotarł do informatora, który przybliżył kulisy związane z nieobecnością dziennikarki i "Perfekcyjnej" na imprezie stacji.

Oczywiście na Balu Fundacji TVN są mile widziane wszystkie gwiazdy stacji. Jednak organizatorzy wydarzenia uznali, że obecność Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan odwróci uwagę gości i mediów od głównego powodu dla którego wszyscy się spotykają, czyli zbieraniu pieniędzy na podopiecznych fundacji TVN - czytamy.
Nikt nie chciał też by między paniami doszło do spięcia, w końcu ich konflikt przybrał niebotyczne rozmiary. Wszyscy wyczekiwaliby czy na siebie wpadną albo czy się unikają, a to nie jest show Kingi i Małgosi. Ponieważ sprawa jest bardzo świeża, najrozsądniej było zasugerować im by po prostu odpuściły i nie przychodziły - dodaje informator.

Rozenek, RusinRozenek, Rusin EAST NEWS, Instagram.com/ kingarusin

Wydaje nam się, że panie mogły się nie spodziewać takiego obrotu sprawy. Jak więc zareagowały?

Rozenek-Majdan przyjęła to ze spokojem i zrozumieniem. Zresztą po ostatnich ciężkich dniach i tak nie miała humoru na zabawę. Gorzej było z Kingą Rusin - ona miała prowadzić ten bal, więc jej złość była duża - mówiła osoba z TVN.

Ponoć Rusin próbowała załagodzić sytuację i to właśnie dlatego z jej profilu zniknęły wpisy na temat konfliktu z Rozenek-Majdan. 

Początkowo w stacji wszystkich śmieszył ich konflikt, ale gdy sytuacja wymknęła się spod kontroli, doradzali jej, by się wycofała i załagodziła całą sytuację. Kinga myślała więc, że jak usunie kontrowersyjne wpisy to będzie mogła prowadzić Bal Fundacji TVN. Niestety spotkało ją rozczarowanie. Mimo że zawsze cieszyła się w stacji specjalnymi względami, tym razem nikt na to nie patrzył i organizatorzy balu powierzyli jego prowadzenie Agnieszce Woźniak-Starak - czytamy.

Myślicie, że po tej aferze Rusin i Rozenek poniosą jeszcze więcej konsekwencji?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>