Robert Lewandowski skrytykowany za reklamowanie popularnego napoju. "Trucizna i tyle"

Robertowi Lewandowskiemu oberwało się za reklamowanie napojów Oshee. Ludzie zarzucili mu hipokryzję.

Robert Lewandowski od czasu mundialowej porażki nie ma lekko. Mimo licznych prób ocieplania wizerunku, ludzie wciąż mają mu za złe, że tak źle wypadł na Mistrzostwach Świata. Często też zarzucają mu, że bardziej niż na treningach skupia się na swojej karierze reklamowej. Tym razem oberwało mu się, że lokowanie produktu. 

Robert Lewandowski krytykowany za reklamowanie Oshee

Na ostatnim zdjęciu piłkarz pozuje w luźnym, sportowym stroju, a w dłoni trzyma butelkę napoju Oshee. Nie jest to oczywiście przypadek, bo Lewandowski po zakończeniu współpracy z Coca-Colą, został globalnym ambasadorem marki Oshee właśnie.

 

Podobnie jak w przypadku reklamowania Coca-Coli, ludzie zarzucają mu hipokryzję. Ich zdaniem piłkarz, który wspiera swoją fit-żonę i promuje zdrowy tryb życia, nie powinien reklamować napoju, który w składzie ma przede wszystkim cukier. 

Bratowa jest dietetykiem, po przeczytaniu składu, kazała wylać mi to do zlewu, trucizna i tyle - czytamy w komentarzach. 
Panie Robercie, proszę się zastanowić! Pan i pana żona wyznaczacie zachowania Polaków. Czytał Pan skład tego napoju? W jednej butelce 8 łyżeczek cukru!
Ani kropi się nie napił ;). #reklama #kasa #hajs #masiezgadzac
Ania pozwala pić osheee... Hipokryzja level hard.
 

Sporo osób też broniło Lewandowskiego, twierdząc, że ludzie czepiają się go już dla zasady. 

Ania pozwala? To Robert jest jej synkiem? P.S.Nie nadużywaj słowa hipokryzja w niewłaściwym kontekście.
W ogóle co to znaczy "pozwala" pić? Ty ze swoim facetem pytacie się o pozwolenie, co kto może pić?
Gdybym miał taki talent i okazję do zarobienia, na pewno nie ograniczałbym się i większość z krytyków również. Zabawne a zarazem żałosne są wypowiedzi zazdrośników.
Czemu ten naród musi się o wszystko przyp**rdolić? O cukier, o gluten, o zarost, o reklamy itd. Przypuszczam, że jakby ci tyle zapłacili za reklamę co jemu, to byś sobie logo tej firmy na plecach wydziarał.

Przypomnijmy, że podobna awantura była, gdy Robert reklamował Coca-Colę. Wtedy głos zabrała dziennikarka i specjalistka od zdrowego żywienia, Katarzyna Bosacka, która stwierdziła, że Lewandowski "powinien się wstydzić". Czy słusznie?

WJ

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: