Jared Leto na pierogach w Polsce! Przed koncertem zajadał się nimi na krakowskim rynku

Jared Leto zachwycił polskich fanów. Na Instagramie wokalisty zespołu 30 Seconds to Mars pojawiły się zdjęcia, na których widać, jak je pierogi.

Jared Leto nie ukrywa, że lubi koncertować w Polsce. Artysta odwiedził nasz kraj już kilkukrotnie i za każdym razem obowiązkowo kosztuje naszej kuchni

Jared Leto kocha polskie pierogi 

Jared Leto przed wczorajszym koncertem 30 Seconds to Mars w krakowskiej TAURON Arenie pojawił się w jednej z tradycyjnych, polskich restauracji. Leto zamówił tam kilka ogromnych talerzy rożnych rodzajów pierogów i pochwalił się tym na swoim Insta Stories. Humorystyczna relacja sugeruje, że taki obiad bardzo mu smakował!

Jared Leto z pierogamiJared Leto z pierogami Fot. jaredleto/Instagram

Jared Lerto nigdy nie krył swojej miłości do pierogów. Piosenkarz przed koncertem w Ergo Arenie w 2015 również się nimi zajadał.

Wtedy udało mu się zjeść ich aż 40! Czy tym razem udało mu się pokonać ten rekord? Talerze, które są widoczne na fotografii sugerują, że to całkiem możliwe. 

Jared Leto w Krakowie

Jared przed koncertem udał się też na ściankę wspinaczkową. Tam również dopisywał mu humor. Leto pochwalił się bowiem relacją z tej wyprawy na swoim Twitterze. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.