Anita Lipnicka w bikini pluskała się w morzu. Rzadko chwali się ciałem, zrobiła wyjątek. A fani doceniają jej stopy

Anita Lipnicka pojechała na rodzinne wakacje do Chorwacji. Piosenkarka chwaliła się pięknymi widokami, a nawet pokazała, jak wygląda w bikini, co do tej pory czyniła bardzo rzadko. A fani zachwycają się jej stopami...

Anita Lipnicka ze swoim mężem Markiem Grayem i trójką nastoletnich dzieci wybrała się do Chorwacji, ale jak sama przyznaje, niezbyt wypoczęła. Nie widać tego na zdjęciu z wody, gdzie prezentuje swoje powaby...

Anita Lipnicka w bikini

Anita Lipnicka może pochwalić się doskonałą figurą. Nic dziwnego, przecież karierę w show-biznesie zaczynała jako modelka. Piosenkarka jednak w międzyczasie została mamą, a przecież ciąża wpływa na figurę. Ale nie w przypadku Anity. Wygląda pięknie!

 

Fani byli jednak nieco zaskoczeni zdjęciem. Nieprzyzwyczajeni do takich widoków pisali:

Na pierwszy rzut oka myślałem, że to jakaś nastolatka opala się w bikini mocząc sobie nóżki. Pani Anitko cudownie się patrzy na panią w dość nietypowym wydaniu.

Rozpływali się w superlatywach:

Pięknie
Perfekcyjna jak zawsze
Czad

Nas jednak zastanowiło coś innego. Mianowicie ten komentarz o stopach:

Piękna kobieta o pięknych stopach...

Po chwili odkryliśmy, o co chodzi. Anita faktycznie pokazała na jeszcze innym zdjęciu swoje stopy i wszystko stało się jasne.

 

Ktoś się pokusił o następujące stwierdzenie:

Pierwsze, naprawdę ładne 'celebryckie' stopy

Anita Lipnicka na rodzinnych wakacjach

Anita pojechała na wakacje z rodziną i twierdzi, że niestety, kiedy spędza się czas z trójką nastolatków, trudno jest wypocząć. Mowa tu o jej nastoletniej córce ze związku z Johnem Porterem i dwójce dzieci jej męża, Marka Graya. Para wzięła potajemny ślub w 2016 roku.

Fani się zgodzili, że trudno wypocząć z dziećmi, ale na szczęście jest jeszcze praca:

Najlepszy odpoczynek od Dzieci - praca. Coś w tym jest

Mimo intensywnego urlopu, widać, że Anita nie żałowała sobie przyjemności. Rodzina zwiedzała urokliwe chorwackie miasta, pluskała się w cieplutkiej wodzie i zajadała lokalnymi przysmakami.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.