Córka Kaczyńskiej obroniła mamę na Instagramie, po czym sama została zaatakowana. Reakcja Marty natychmiastowa

Internauci skrytykowali zdjęcie Marty Kaczyńskiej, na którym pochwaliła się, że wyszła za mąż. W jej obronie stanęła córka, Martyna. Po chwili 11-latka także została ofiarą hejterów.

Ostatni miesiąc był bardzo intensywny dla Marty Kaczyńskiej. Najpierw prawniczka wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, a niespełna dwa tygodnie później urodziła swoje trzecie dziecko. Nic dziwnego, że postanowiła podzielić się swoim szczęściem na Instagramie. Jak się później okazało, dostarczyło jej to tylko ogrom stresu.

Marta Kaczyńska obroniona przez córkę

Kaczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie jej dłoni i męża wraz z obrączkami. Jednak pod fotografią oprócz gratulacji pojawiły się także słowa krytyki. Znaleźli się internauci, którzy wytknęli Marcie fakt, że poucza innych w kwestii związków, a sama wyszła za mąż po raz trzeci.

Małżeństwo nic dla ciebie nie znaczy!
Hipokrytka! - pisali.

Te słowa zabolały młodszą córkę Marty, Martynkę. 11-latka stanęła w obronie mamy, odpowiadając na niektóre, nieprzychylne komentarze. To jeszcze bardziej nakręciło burzę, a Martyna sama została ofiarą hejterów.

Cicho tam, Dubieniecka!
Najpierw z pieluch wyrośnij, a potem zajmuj się sprawami dorosłych - pisali internauci.

Jak podaje "Na Żywo", ta sytuacja zraniła Martynę, a jeszcze bardziej Martę. Jako mama martwi się teraz o swoją córkę, która wzięła do siebie słowa hejterów.

Pełnoletniej osobie trudno jest czytać obelżywe komentarze w internecie na swój temat, a co dopiero dziecku. Te słowa bardzo zraniły Martynkę, ale jeszcze bardziej Martę. Żadna matka nie chce oglądać cierpienia swojego dziecka

Ostatecznie Marta skasowała wszystkie komentarze pod zdjęciem. 

KS

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (253)
Córka Kaczyńskiej obroniła mamę na Instagramie, po czym sama została zaatakowana
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 294 razy 254

  Nikt tego dziecka bardziej niż matka nie skrzywdzi, nje wystawi na większe pośmiewisko.

 • Gość: Lula

  Oceniono 209 razy 191

  Ona przede wszystkim powinna odciąć córkę od Instagrama. 15latka z nickiem Obsessed? Serio? Taka biedna dziecinka a sama obraża ludzi jeśli ktoś raczy wyrazić swoją opinię.Czego się spodziewała mając matkę hopokrytke...

 • iwonazetka

  Oceniono 120 razy 114

  Mam pytanie do użytkowników Instagramu - ile trzeba mieć lat, żeby mieć na nim konto? A co do Marty Kaczyńskiej, może żeby nie narażać dziecka na TAKIE cierpienia, nie powinna jej dopuszczać do swojego konta?

 • franiux

  Oceniono 103 razy 101

  Mordoksiążka i inne internetowe durnoty są od 13 lat, co tam robi 11-to latka ? Mamusia głupia że dziecko dopuszcza do tego narzędzia pogardy w tak młodym wieku. Niech mamusia zainteresuje córkę może czytaniem książek ?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 98 razy 96

  Pragne przypomniec, ze regulamin instagrama okresla 13 lat jako minimalny wiek osoby zakladajacej konto, moze pani Kaczynska powinna zajac sie tym co jej corka robi w sieci.

 • Gość: Prostak

  Oceniono 100 razy 90

  po jakiego ch..afiszują się na fotkach, itp. głupotach? a potem na plotkach i kozaczkach cierpią.
  Jakie te elyty puste. Po co komu Polska z takimi elytami.

 • HoIy Diver

  Oceniono 88 razy 84

  Katoliczka 100 lecia, prawie tak doskonala jak jej nieudolny wujaszek, ktoremu ochroniarze kupuja bulki w sklepie a Beatki piora gacie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX