Ellie Goulding się zaręczyła. Jej wybranek jest związany z rodziną królewską. Najlepszy jest jednak sposób, w jaki to ogłosili

Ellie Goulding i Caspar Jopling zaręczyli się. Radosną nowinę ogłosili w wyjątkowy sposób - opublikowali ogłoszenie w gazecie "The Times".

Ellie Goulding szykuje się do ślubu ze swoim ukochanym, Casparem Joplingiem, z którym jest ponad rok. W gazecie "The Times" pojawiło się ogłoszenie, w którym poinformowali swoich fanów o zaręczynach.

Zobacz też: Ellie Goulding łączono z księciem Harrym. Spytano ją wprost: Jesteś z nim w ciąży? Nieoczekiwana reakcja

Ellie Goulding zaręczona

Ogłaszamy zaręczyny pomiędzy Casparem, synem Nicholasa Joplinga z Yorkshire i pani Jayne Warde-Aldam z Yorkshire, a Eleną, córką Artura Gouldinga z Hertfordshire i panią Tracey Sumner z West Midlands - brzmi jego treść.

Ellie Goulding zaręczonaEllie Goulding zaręczona Screen z Instagram.com/ _loulou_____x

Później na Instagramie mężczyzny pojawiło się zdjęcie narzeczonej, pod którym napisał, że spędzi resztę życia z najcudowniejszą i najpiękniejszą osobą. Dodał też, że sprawia ona, że czuje się szczęśliwy oraz dzięki niej jego życie jest pełne.

Kocham Cię, Eleno - dodał na końcu.
 

Ellie Goulding i Caspar Jopling 

Pierwsze plotki o tym, że się spotykają, pojawiły się w kwietniu 2017 roku. Zostali wtedy przyłapani przez paparazzi, jednak bardzo długo trzymali swój związek w tajemnicy. Kim w ogóle jest wybranek piosenkarki? Caspar Jopling był członkiem brytyjskiej reprezentacji juniorów w wioślarstwie. Ukończył historię sztuki na Harvardzie, teraz pracuje dla domu aukcyjnego Sotheby’s w Nowym Jorku. Jest związany z rodziną królewską - przyjaźni się z brytyjską księżniczką Eugenią.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.