Oliwia Bieniuk odwiedziła ulubiony sklep w Warszawie. Z koleżanką poszalały na zakupach: Wspaniale wyglądasz

Oliwia Bieniuk pochwaliła się zdjęciami z Warszawy, gdzie wybrała się na zakupy. Odwiedziła swój ulubiony sklep PLNY LALA.

Oliwia Bieniuk podczas wakacji postanowiła odwiedzić Warszawę. 15-latka na co dzień mieszka w Gdyni, dlatego chętnie korzysta z możliwości, jakie daje stolica. Nic więc dziwnego, że przy okazji odwiedziła swój ulubiony sklep i zrobiła w nim udane zakupy.

Oliwia Bieniuk w Warszawie

Sklep PLNY LALA oferuje ubrania dla pewnych siebie dziewczyn. Taką niewątpliwie jest córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka uwielbia modę i śledzi najnowsze trendy. Na zakupy wybrała się w butach Balenciaga za ponad 3 tys. złotych, do których dobrała skąpe różowe szorty i białą obcisłą bluzkę. Prezentowała się bardzo stylowo.

Oliwia Bieniuk z koleżankąOliwia Bieniuk z koleżanką Instagram.com/ o.liwia_b.ieniuk

Na InstaStories pokazała zdjęcie po wyjściu ze sklepu. W ręce trzyma sporych rozmiarów różową torbę. Na pewno udało jej się znaleźć coś wyjątkowego.

Oliwia Bieniuk na zakupach w ulubionym sklepie. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk już kilka razy zachwyciła internautów stylizacją. W ostatnim czasie można zauważyć, że jej ulubionym kolorem jest różowy - nawet jej rower zawiera elementy w tym odcieniu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.