John Legend ma swoją kopię. Jego syn jest identyczny. Ale dzieci gwiazd, które są uderzająco podobne do rodziców jest znacznie więcej

Niektóre dzieci gwiazd są kropla w kroplę jak ich znani rodzice. Uderzająco podobni są do siebie Borys Szyc i jego córka, czy też Paweł i Antoni Królikowscy. Ale takich przypadków w show-biznesie jest znacznie więcej. Nasza galeria potwierdza, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Zobaczcie zdjęcia!
John Legend i jego syn John Legend i jego syn Instagram.com/ johnlegend

John i Miles Legend

John Legend i jego żona Chrissy Teigen w maju po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn, Miles. Chłopiec jest identyczny jak jego ojciec! Piosenkarz sam nawet dostrzegł podobieństwo i na swoim profilu na Instagramie dodał swoje zdjęcie, gdy był mały, i synka. Śmiało można stwierdzić, że maluch wygląda jak jego klon.

John Legend
Instagram.com/ chrissyteigen

John Legend
Instagram.com/ chrissyteigen

Tomasz Karolak z córką Tomasz Karolak z córką fot.Instagram/tomaszkarolak_official

Tomasz Karolak z córką Leną

Tomasz Karolak często publikuje na Instagramie zdjęcia ze swoją córką. 11-letnia Lena jest owocem związku aktora z Violą Kołakowską. Internauci szybko dostrzegli, że dziewczynka jest niesamowicie podobna do swojej mamy.

Śliczna córeczka, cała mama!
Lena i Viola są jak dwie krople wody!
Ale podobna do mamy - czytamy w internecie.

Viola Kołakowska
Instagram.com/ violkakolakowska

Borys Szyc z córką Borys Szyc z córką fot.Instagram/borys.szyc

Borys Szyc z córką Sonią

Użytkownicy internetu jednogłośnie stwierdzają, że Sonia jest klonem Borysa Szyca. I trudno się z tym nie zgodzić. Ponadto aktor ma z córką znakomity kontakt i stara się jej poświęcić jak najwięcej uwagi.

Borys Szyc
Instagram.com/Borys.Szyc

Michał Wiśniewski z córką Etiennette Michał Wiśniewski z córką Etiennette Instagram / Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski z córką Etiennette

Michał Wiśniewski jest tatą czwórki dzieci. Xaviere i Fabienne pochodzą ze związku wokalisty z Martą Wiśniewską, natomiast Vivienne i Etiennette to pociechy artysty i Anny Świątczak. To właśnie Etiennette jest najbardziej podobna do gwiazdora. Zresztą, wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcia.

Paweł i Antoni Królikowscy Paweł i Antoni Królikowscy fot.Eastnews

Antoni i Paweł Królikowscy

Królikowscy to iście aktorska rodzina. W ślady Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego poszły ich dzieci. Julia Królikowska od lat gra u boku mamy w serialu 'Klan', a o produkcjach, w jakich wystąpił Antoni można by pisać godzinami.

Paweł wielokrotnie podkreślał, że jego syn osiągnął wszystko dzięki własnej, ciężkiej pracy:

Pragnę zaapelować, żeby ci, którzy myślą, że moja żona i ja załatwiliśmy Antkowi wszystko, odczepili się wreszcie od niego. To zdolny młody człowiek i ani tatuś, ani mamusia niczego nie podali mu na tacy. Sam dobrze sobie radzi, a na parę groszy i nagrody bardzo ciężko pracuje - powiedział w jednym z wywiadów.

Poza talentem aktorskim, Pawła i Antka łączy coś jeszcze - wygląd zewnętrzny. Trudno nie zauważyć, że artyści są jak dwie krople wody!

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk Instagram.com/jaretpalmer/

Jarosław i Oliwia Bieniuk

Są tacy, którzy uważają, że Oliwia jest klonem Anny Przybylskiej i ci, którzy dostrzegają jej podobieństwo do taty, Jarosława Bieniuka. Najbardziej widać to na ich wspólnym zdjęciu, jakie piłkarz opublikował na swoim Instagramie.

Jaka podobna do taty. Piękna dziewczyna!
Usta, uśmiech... Cały tata!
Klon Jarka!

Jedno jest pewne - Oliwia jest piękną nastolatką! A naszym zdaniem to Jaś jest kopią mamą.

Jarosław Bieniuk z dziećmi
Screen / Instagram / Jarosław Bieniuk

Izabela Trojanowska z córką Izabela Trojanowska z córką fot.Eastnews

Izabela Trojanowska z córką Roxaną

Izabela Trojanowska jest w Polsce jedną z największych gwiazd i od lat nie znika ze sceny muzycznej. Jednak jej córka, chociaż bardzo podobna do mamy, nie interesuje się show-biznesem.

Lubię obejrzeć w domu dobry film, pójść na koncert, poczytać coś wartościowego albo poćwiczyć przy salsie. Śpiewam tylko dla przyjemności - powiedziała Roxana w wywiadzie dla Gali.

Roxana może za to pochwalić się znajomością aż pięciu języków obcych i niewątpliwie niesamowitą urodą.

Widzicie tutaj podobieństwo córki do mamy?

Agata Kulesza z córką Agata Kulesza z córką fot.Eastnews

Agata Kulesza z córką Marianną

Marianna Figurska jest owocem związku Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego. Dzisiaj ma 20 lat i studiuje weterynarię. Aktorka jest dumna z córki i cieszy się, że jej pociecha będzie miała konkretny zawód.

Chociaż, z taką urodą Marianna odnalazłaby się w świecie aktorskim. Ciekawe, czy odziedziczyła po mamie talent.

Magda i Lara Gessler Magda i Lara Gessler Instagram.com/ magdagessler_official

Magda i Lara Gessler

Łączy je więź, miłość do gotowania, silny charakter i blond czupryna. Na pierwszy rzut oka widać, że Lara jest córką Magdy Gessler.

Jakiś czas temu Lara udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że rodzicielka jest dla niej wzorem kobiety, jednak nie wzorem mamy:

Mama jest szalona w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jest dla mnie wzorem kobiety, ale nie bizneswoman, i choć bardzo ją kocham i mamy świetne relacje, to nie jest też wzorem mamy, bo we wszystkim, co robi, jest nietypowa i niepowtarzalna. Działa bardzo intuicyjnie i pewnie, dlatego z jednej strony jest tak genialna, a z drugiej tak niedoskonała w wielu momentach. Jest po prostu ludzka - czytamy na Pomponik.pl.

Wydaje nam się, że to też powód, dla którego Magda Gessler rozkochała w sobie tylu Polaków!

Gala z okazji premiery Bohemian Rhapsody Gala z okazji premiery Bohemian Rhapsody Artur Zawadzki/REPORTER / Artur Zawadzki/REPORTER

Gabriel Fleszar z synem Miłoszem

Gabriel Fleszar po dłużej nieobecności na salonach i w mediach pojawił się w czwartek na premierze filmu "Bohemian Rhapsody". Towarzyszył mu 15-letni syn Miłosz. Fleszar nadal wygląda bardzo młodzieńczo, a nastolatek do złudzenia przypomina swojego tatę w młodości.

Zobacz też: Gabriel Fleszar zabrał 15-letniego syna na premierę. Wyglądają niemalże identycznie!

Kasia Tusk w ciaży Kasia Tusk w ciaży Fot. Łukasz Dejnarowicz/Forum

Donald i Kasia Tusk

Kasia Tusk jest bardzo podobna do swojego taty, Donalda Tuska. Kiedyś w wywiadzie dla "Pani" przyznała, że ogólnie siebie lubi, ale przeszkadza jej nos.

Lubię swoje długie włosy, oczy i to, że jestem drobna. Tylko nosa nie lubię, bo za bardzo przypomina mi ten, który ma tata - mówiła.

Blogerka za niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Przyszły dziadek ma nadzieję, że przywita na świecie wnuczkę.

Cindy Crawford z córką Kaią Cindy Crawford z córką Kaią Instagram.com/ cindycrawford

Cindy Crawford i Kaia

Cindy Crawford jest matką dwójki dzieci. Jej córka, 17-letnia Kaia, jest identyczna jak modelka. Nic więc dziwnego, że osiąga sukcesy w modelingu i bierze udział w prestiżowych kampaniach.

Cindy Crawford, Kaia Gerber
EastNews