Syn Kory przemawiał podczas jej pogrzebu. Głos zabrała także jej siostra. "Całe życie tęskniłaś za mamą, teraz jesteście razem"

Szymon Sipowicz, młodszy syn Kory, wygłosił mowę podczas pogrzebu matki. Zwrócił się do tych, którzy szanowali artystkę. "Pamiętajcie, żeby wokół was było piękno".

8 sierpnia odbył się pogrzeb Kory, która zmarła 28 lipca. Podczas uroczystości pogrzebowych pożegnali ją najbliżsi. Oprócz męża, Kamila Sipowicza, głos zabrali także jej syn, Szymon Sipowicz, siostra zmarłej piosenkarki oraz jej menedżerka.

Zobacz też: Kamil Sipowicz wygłosił piękną przemowę na pogrzebie Kory. "Była dla mnie czystym życiem". Miała też życzenie odnośnie jej pożegnania

Pogrzeb Kory

42-letni syn artystki nie potrafił ukryć swoich emocji. Łamiącym się głosem zwrócił się do fanów talentu Kory. Poprosił ich, by nigdy nie zapomnieli, o co walczyła i żeby zawsze - tak jak ona - tworzyli wokół siebie piękno.

Chciałbym, żebyście nigdy nie zapominali, że mama walczyła o najważniejsze rzeczy: wolność i tolerancję. Pamiętajcie, żeby wokół was było piękno, żeby tworzyć piękno. Tworzyć dobrą sztukę. Dziękuję jeszcze raz wszystkim - powiedział Sipowicz.

Głos zabrała także siostra Kory, Hanna, która zwróciła się do zmarłej artystki:

Kochana siostro, całe życie tęskniłaś za mamą, teraz jesteście razem i nic już was nie rozdzieli - powiedziała.

Za to menedżerka artystki, Katarzyna Litwin, wyznała, że dla niej "zawsze była i jest boginią".

Kocham cię - dodała.

Zobacz też: Pogrzeb Kory na warszawskich Powązkach. Bliscy, artyści i politycy pożegnali legendę polskiej muzyki [ZDJĘCIA]

Kora - choroba

Olga Sipowicz odeszła w wieku 67 lat. Zmarła w sobotę 28 lipca nad ranem w swoim mieszkaniu w Bliżowie na Roztoczu. Od lat zmagała się z rakiem jajników.

AW

Więcej o:
Komentarze (84)
Pogrzeb Kory. Przemowa syna Kory i jej siostry
Zaloguj się
 • Gość: Hanka

  Oceniono 112 razy 102

  Pogrzeb Kory...zaskoczyl mnie normalnoscia,nie byla to napompowana ceremonia ,maz niosacy urne z prochami zmarlej na przemian z siostra i synem,wnuczek idacy za reke z rodzicami...bylo normalnie ,a jednak wielki smutek.Pewnie jesli jest zycie pozagrobowe Kora z usmiechem patrzyla jak pieknie zegnala Ja rodzina ,znajomi i fani....

 • obserwatoriumpolityczne.pl

  Oceniono 76 razy 62

  Kora zrobiła swoją twórczością 100 razy więcej dla Polski, niż większość polityków razem wziętych, którzy teraz są przy korycie. Gdyby nie Kora, Gintrowski, Kaczmarski i paru innych artystów, to wszyscy pozdychaliby za czasów komuny z powodu braku jakiejkolwiek nadziei.

 • mm0427

  Oceniono 96 razy 56

  Kolejna kobieta zlekceważona przez system zdrowia. Apolscy politycy i kapłani zajmują się urojonym życiem nienarodzonym. Co za koszmar.

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 30 razy 22

  Może nie oceniajmy śp. p. Olgę . Ona jest już po Tamtej stronie .
  Ale piosenki ,, Kory '' będą nam towarzyszyć bardzo długo .

 • Gość: Joanna

  Oceniono 20 razy 14

  Wspaniała kobieta z wielką charyzmą. Gwiazda nie powtarzalna. Kochamy Cię. Dla nas jesteś i pozostaniesz na zawsze w sercach.

 • Gość: Ala

  Oceniono 25 razy 11

  Tylko lans pani menedżerki strasznie słaby. Zachowywała się, jakby to ona była najważniejszą osobą na pogrzebie. Żenujące.

 • Gość: Waldi

  Oceniono 8 razy 4

  Jeszcze raz chciałbym złożyć rodzinie Pani Kory najszczersze Kondolencję z Powodu jej śmierci nie wyobrażam sobie co wy teraz musicie czuć i nie chcę sobie wyobrażać.
  Teraz chciałbym o pani Korze napisać trochę muzycznie to była kobieta z Jajami która na scenę wnosiła wiele swojej Energii i dawała siebie ludziom na maksa nikt nigdy Kory nie zastąpi muzyka już nigdy nie będzie taka sama będzie mi bardzo Kory na Polskiej scenie muzycznej brakowało bez niej jest i będzie za cicho w Polskiej Muzyce.
  Odpoczywaj Kora w Spokoju.
  Mam jeszcze apel do ludzi aby naprawdę po jej śmierci nie wkładać kory do życia Politycznego ona na to nie zasłużyła dajmy się wypłakać wszystkim fanom i rodzinie Kory w tym trudnym dla nich momencie jaki teraz przeżywają nie hejtujmy Kory po jej śmierci tylko o to proszę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX