Mama Anny Lewandowskiej wyreżyseruje film. Opowie historię, która wyciska łzy z oczu

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej, reżyseruje film. To pierwsza jej produkcja. Znamy szczegóły.

Anna Lewandowska na pewno mocno wspiera mamę, Marię Stachurską. Teściowa Roberta Lewandowskiego zdecydowała się wyreżyserować film o życiu Stanisławy Leszczyńskiej, położnej z Auschwitz.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy mają kryzys? Podobno zaczął się po mundialu. Oliwy do ognia dolewają ich ostatnie zdjęcia

Anna Lewandowska może być dumna z mamy

Maria Stachurska do tej pory była kierowniczką produkcji, a film o Leszczyńskiej będzie jej debiutem. Nie bez przyczyny zdecydowała się przedstawić jej historię. Kobieta podczas II wojny światowej trafiła do obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, gdzie przyjęła ok. 3 tys. porodów. Okazało się, że położna była cioteczną babcią Stachurskiej.

Jako małe dziecko zapamiętałam ją bardzo ciepło, natomiast już jako dorastająca dziewczyna spostrzegałam ją raczej jako osobę wzbudzającą respekt. Przynajmniej dzisiaj tak to mogę nazwać - opowiedziała Maria Stachurska w rozmowie z tygodnikiem "Dobre Nowiny".

Jak przyznała Stachurska, ten pomysł pojawił się już dawno. Dużo rozmawiała z bliskimi, którzy pomogli jej zebrać materiał do filmu.

Wielokrotnie rozmawiałam z moimi nieżyjącymi już wujkami i to oni inspirowali mnie do zrobienia filmu o ich matce. Przekazywali mi różne pamiątki po niej i dokumenty - tłumaczyła w tygodniku.

Film na razie jest w trakcie realizacji:

Obecnie film jest jeszcze w trakcie realizacji. W czerwcu zaczęła się postprodukcja. W filmie osobą przeprowadzającą przez jej życie jest jedna z wnuczek Stanisławy Leszczyńskiej. Mierzy się ona z tym, co przeżyła babcia i jej mama w obozie. A tym samym ja się z tym mierzę - dodała.

Biorąc pod uwagę pozycję Anny i Roberta Lewandowskich, włączą się oni w promocję produkcji.

Mówiono o kryzysie w związku Lewandowskich. Tymczasem Anna tymi zdjęciami znów próbuje uciszyć plotki. "Tatuniu"

Anna i Robert Lewandowscy mają kryzys?

Po mundialu w Rosji pojawiły się informacje o kryzysie w związku Anny i Roberta Lewandowskich. Potwierdzeniem tych plotek mogły być zdjęcia ze ślubu Anny Korcz, na którym się pojawili. Małżonkowie nie okazywali sobie uczuć, a piłkarz wydawał się być przygnębiony. Oni jednak starają się uciszyć spekulacje. Dodają wspólne zdjęcia oraz filmy.

Błaszczykowski stawia na rap, a Lewandowski... Tego piłkarze słuchają przed meczem. Wybór Milika Was powali!

AW

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.