Maria Wałęsa kilka lat temu zniknęła z salonów. Jak dziś wygląda i co robi córka byłego prezydenta?

Maria Wałęsa była kiedyś łakomym kąskiem dla mediów. Z czasem zniknęła z show-biznesu. A co słychać u niej dzisiaj?

Jeszcze lata temu wydawało się, że Maria Wałęsa osiągnie w Polsce status wielkiej gwiazdy. Córka byłego prezydenta RP często pojawiała się na salonach, gościła w programach śniadaniowych i chętne udzielała wywiadów. Media zaczęły się nią interesować po tym, jak wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami".

Maria Wałęsa zniknęła z show-biznesu

Z czasem zaczęły pojawiać się coraz mniej przychylne artykuły na jej temat. Wszystko za sprawą tego, że córka Lecha Wałęsy zaczęła sporo imprezować, a paparazzi niejednokrotnie przyłapali ją, kiedy opuszczała klub w nie najlepszym stanie.

Później było tylko gorzej. Jak podaje Pomponik.pl, Maria została prezesem firmy odzieżowej. Biznes nie wypalił, a Wałęsa wpadła w długi. Komornik próbował ściągnąć z konta firmy 85,3 tys. za niezapłacony czynsz za siedzibę, w której znajdował się butik. Ostatecznie sąd nałożył karę grzywny za brak sprawozdań finansowych. Sprawą w końcu zajął się Lech Wałęsa. Były prezydent wysłał zalegającą sumę na konto sądu, a ten umorzył postępowanie.

Co dzisiaj robi Maria Wałęsa?

Maria ma obecnie 36 lat. Nic nie zapowiada tego, że mogłaby wrócić do show-biznesu. Z jej konta na Facebooku wynika za to, że niezmiennie jest związana z Patrykiem.

Nie da się też ukryć, że czas wpływa na jej korzyść. Maria rozjaśniła włosy i zrezygnowała z makijażu. Wygląda naprawdę pięknie! Wszystko wskazuje też na to, że prowadzi szczęśliwe i spokojne życie i wcale nie tęskni za sławą, którą cieszyła się przed laty.

Maria Wałęsa ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Chcielibyście, żeby znów zawojowała polskim show-biznesem?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.