Kogo księżna Kate i książę William wybrali na rodziców chrzestnych Louisa? Nie będzie to Meghan Markle ani Pippa Middleton

Chrzciny księcia Louisa już dzisiaj. Kogo wybrano na rodziców chrzestnych? Na razie wiadomo, że nie będzie to Meghan Markle ani Pippa Middleton.

Chrzest księcia Louisa, najmłodszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, rozpocznie się już dziś o godzinie 16 czasu polskiego. Ceremonia odbędzie się w Chapel Royal w St James’s Palace w Londynie, w tej samej kaplicy, gdzie niedawno odbył się chrzest Meghan Markle.Na razie wiadomo, do jakich tradycji królewskich dostosuje się brytyjska rodzina. A kim będą rodzice chrzestni?

Chrzest księcia Louisa - kim będą rodzice chrzestni?

Początkowo wiele osób obstawiało, że matka chrzestną zostanie Meghan Markle albo Pippa Middleton. Jednak to żadna z nich. Według tradycji, rodzice Louisa muszą wybrać kogoś z grona bliskich przyjaciół, a nie z rodziny.

Chociaż fani rodziny królewskiej byliby zachwyceni, gdyby Meghan lub Pippa zostały wybrane, wydaje mi się to mało prawdopodobne, żeby Kate i William poprosili o to bliską rodzinę, zamiast przyjaciół, jak bywało to w przeszłości - twierdzi Jessica Bridge z firmy bukmacherskiej Ladbrokes.

Według bukmacherów rodzicami chrzestnymi małego księcia mogą zostać: Miguel Head, prywatny sekretarz księcia Williama lub Tiggy Legge-Bourke, która kiedyś była nianią księcia Cambridge. Typują też Laurę Lopes, córkę księżnej Camilli.

MT