Książę William w podróży dyplomatycznej bez Kate. Księżna się zdenerwowała. Ma powód do zmartwień?

Książę William po raz pierwszy od dawna wybrał się w podróż służbową bez Kate. Co to oznacza dla księżnej?

Książę William wybrał się w służbową podróż do Jordanii. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że wyjechał sam - bez księżnej Kate, która została w pałacu. 

Czyżby Kate miała powód do zmartwień, ponieważ staje się coraz mniej istotna dla rodziny królewskiej? Do tej pory stawiana za wzór, teraz porównywanaMeghan Markle, która coraz bardziej zyskuje w oczach Królowej Elżbiety

Dlaczego książę William wyjechał bez Kate? 

Nic z tych rzeczy. Książę William nie zabrał ze sobą Kate, ponieważ ta nie powinna jeszcze podróżować z małym Louisem. Od porodu minęło zbyt mało czasu, a dziecko nie jest przygotowane do tego typu podróży.

Księżna Kate jest zdenerwowana

Niemniej Księżna Kate, delikatnie mówiąc, nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy i była zdenerwowana, że nie pojechała z mężem do Jordanii - podaje portal Hello!

Ma do tego miejsca ogromny sentyment i z pewnością zechciałaby do niego powrócić. To właśnie w Jordanii Kate spędziła część dzieciństwa. Jej ojciec, Michael Middleton, był menedżerem British Airways i w latach 80. przeniósł się do stolicy Jordanii do pracy.

William podróżuje śladami Kate

Podczas kilkudniowej wycieczki do krajów arabskich, William odwiedzi inne miejsca, które Kate pamięta ze swojego dzieciństwa.

Książę Cambridge odwiedził Jerash - to samo miejsce, które wraz z siostrą i ojcem zwiedziła księżna Cambridge w wieku 4 lat. Wówczas jej rodzina mieszkała w Jordanii -czytamy na Twitterze Pałacu Kensington.

Książę William uda się także do Jerozolimy. Do Londynu planuje powrócić 27 czerwca. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.