Konflikt między księżną Kate i Meghan Markle się zaostrza. Powodem mail z oskarżeniami pod adresem Meghan. "Poczuła się zdradzona"

Księżna Kate według najnowszych doniesień brytyjskich mediów oskarżyła Meghan Markle o to, że ta jest lepiej traktowana. Księżna Sussex jest podobno wściekła.

Spór między księżną Kate a Meghan Markle zaczyna narastać w błyskawicznym tempie - krzyczą nagłówki brytyjskich serwisów. Od dawna mówiło się, że nie przepadają za sobą, ale ostatnie wydarzenia i ich zachowania tylko to potwierdzają.

Meghan Markle i księżna Kate mają konflikt?

Jedną z sytuacji, która w ostatnim czasie rozwścieczyła Kate, jest ponoć podróż królowej Elżbiety i Meghan Markle do Cheshire. Na domiar złego, tego dnia królowa podarowała żonie Harry'ego perłowe kolczyki, które symbolizują akceptację. Kate miała poczuć zagrożenie. Anonimowe źródła z pałacu twierdzą, że zaczęła się martwić, bo nie jest już ulubienicą królowej Elżbiety, a jej miejsce zaczyna zajmować Meghan.

Księżna Kate może być zazdrosna o Meghan Markle

Podobno Księżną Kate najbardziej wyprowadził z równowagi fakt, że Meghan i Harry niedługo przeniosą się z posiadłości księcia, Nottingham Cottage, i zamieszkają pod jednym dachem z całą brytyjską rodziną. Dodatkowo dostaną większy apartament niż ten, który należy do Kate i księcia Williama. W końcu ktoś z personelu Kate stanął w jej obronie i obraził Meghan.

Osoba z personelu księżnej Kate wysłała maila do jednego z zagranicznych portali show-biznesowych, w którym stwierdziła, że Meghan jest lepiej traktowana. Treść nieprzyjemnej wiadomości najprawdopodobniej trafiła do księżnej Sussex i poczuła się zraniona.

Ledwo ze sobą rozmawiają. Konkurs popularności spowodował wiele starć w pałacu - mówi informator "In Touch".

Księżna Kate kontra Meghan Markle

Kate miała być przyjaciółką Meghan. Jak relacjonują tabloidy z Wysp, nauczyła ją wszystkiego, co wie o królewskim protokole, ale kiedy zaczęła czuć się zagrożona, całkowicie przestała udzielać Meghan rad. Wszystko wskazuje na to, że obie księżne nie skonfrontowały się jeszcze twarzą w twarz. Choć spór starają się pewnie rozwiązać ich mężowie, to czas pokaże, czy panie zdecydują się odłożyć na bok prywatne sprawy. Czyżby na królewskim dworze szykował się skandal?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.