Dlaczego Meghan Markle nie zostanie matką chrzestną księcia Louisa? Jest na to dobre wytłumaczenie

Meghan Markle nie zostanie raczej matką chrzestną najmłodszego dziecka Kate Middelton i księcia Williama. Łatwo wytłumaczyć, dlaczego tak się stanie.

Meghan Markle od niedawna jest żoną księcia Harry'ego - wszyscy spodziewaliby się, że to wystarczy, żeby książę William i Kate Middleton poprosili ją, by została matką chrzestną ich najmłodszego syna. To jednak bardzo mało prawdopodobne.

Meghan Markle nie będzie matką chrzestną księcia Louisa

Meghan Markle nie zostanie poproszona o to, by zostać matką chrzestną małego księcia Louisa, z tego samego powodu, dla którego nie poproszono o to samo jej męża - donosi magazyn "People". Wbrew pozorom nie chodzi tu o konflikt z księżną Kate

Książę Harry nie jest ojcem chrzestnym żadnego z dwójki starszych dzieci swojego brata, księcia Williama.

Do tej pory Kate Middleton i książę William prosili o przyjęcie tej roli swoich najbliższych przyjaciół i współpracowników. Podejrzewa się, że w ten sposób chcą ich uhonorować, czego nie potrzebują najbliżsi członkowie rodziny.

Dlatego też bukmacherzy nie przyznają Meghan Markle wysokiej pozycji na liście potencjalnych rodziców chrzestnych małego księcia.

Chrzest księcia Louisa

Chrzest księcia Louisa odbędzie 9 lipca - tego samego dnia dowiemy się, kim są jego rodzice chrzestni.

Bukmacherzy z domu Ladbrokes obstawiają, kto ma największe szanse. Wymienia się w pierwszej kolejności byłą nianię i asystentkę księcia Williama i Harry'ego, Tiggy Pettifer oraz prywatnego sekretarza Migueala Heada, który jest najbardziej zaufanym współpracownikiem księcia.

Mówi się też, że całkiem prawdopodobnie matką chrzestną Louisa zostanie przyrodnia siostra księcia Williama. Laura Lopes jest córką żony księcia Karola, Camilli. Jej córka Eliza była druhną na royal wedding.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.