Jurorzy "The Voice of Poland" zarabiają ogromne pieniądze! Najwięcej zgarnia Górniak, ale to drugie miejsce zaskakuje

Zarobki w "The Voice of Poland" przestały być tematem tabu. Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski nie mogą narzekać. Polski tabloid podał dokładne pensje jurorów.

Jurorzy "The Voice of Poland" cenią się naprawdę wysoko. Potwierdził to Super Express, którego dziennikarzom udało się dotrzeć do informacji o pensjach m.in. Edyty Górniak i Dawida Kwiatkowskiego. To właśnie oni za udział w show dostają teraz najwięcej.

Ile zarabiają jurorzy "The Voice of Poland"? Edyta Górniak najlepiej, tuż za nią Dawid Kwiatkowski

46-letnia Edyta Górniak za przygotowywaną na wiosnę 2019 roku drugą edycję "The Voice Kids" ma zgarnąć aż 400 tysięcy złotych. Idol polskich nastolatek, Daniel Kwiatkowski w rankingu najlepiej opłacanych jurorów TVP2 jest tuż za nią. Kwiat, jak często nazywa się piosenkarza, powinien zarobić 200 tysięcy złotych.

 

Jury "The Voice of Poland". Michał Szpak też nie może narzekać na zarobki

Pozostałe gwiazdy formatów "The Voice of Poland" też nie mogą narzekać na brak gotówki za pracę na planie. Powracający na fotele 9. edycji programu Patrycja Markowska i Michał Szpak zakontraktowani zostali ponoć na kwoty kolejno 70 i 100 tysięcy złotych.

Debiutujący w roli mentorów Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski Telewizję Polską kosztować mają z kolei 70 i 64 tysiące złotych. Nowe odcinki zadebiutują w jesiennej ramówce już za kilka miesięcy.

Co z Baronem i Tomsonem, którzy będą towarzyszyć Górniak i Kwiatkowskiemu? Jak podaje tabloid, panowie za wskazówki dla utalentowanych dzieciaków dostaną na głowę po 64 tysiące złotych.

BK

Więcej o: