Ewa Mielnicka pokazała, jak wyglądały jej poprawiny. Sukienka piękna, ale wrażenie robi też sam klimat

W miniony weekend Ewa Mielnicka wzięła ślub. Miss Polski pokazała też, jak wyglądały jej poprawiny. Zabawa była przednia!

W sobotę Ewa Mielnicka powiedziała "tak" swojemu narzeczonemu. Państwo młodzi bawili się z gośćmi do białego rana. Przypomnijmy, że na ten wielki dzień Miss Polski 2014 założyła naprawdę oryginalną suknię ślubną, nawiązującą do regionu, z którego pochodzi. 

Jak wyglądały poprawiny Ewy Mielnickiej?

Po hucznym weselu przyszedł czas na poprawiny. Ewa Mielnicka na tę okazję założyła już wygodniejszą kreację. W długiej, białej sukience w kwiaty wyglądała pięknie! Jej mąż, Łukasz założył garnitur w lekko brązowym kolorze. Wśród gości bawił się Rafał Maślak, który też nagrywał mnóstwo filmików i pokazał, jak bawi się świeżo upieczona żona.

Sama Mielnicka też nagrywała sporo wideo (możecie je zobaczyć w załączonym do artykułu materiale). Nie tylko sukienka zrobiła na nas wrażenie, ale sam klimat poprawin. Miss Polski zorganizowała je w ogrodzie, gdzie weselnicy mogli cieszyć się piękną pogodą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Chyba nie mogłam sobie piękniej tego wszystkiego wymarzyć – powiedziała. 

Kim jest mąż Ewy Mielnickiej? 

Ewa Mielnicka i jej narzeczony wzięli ślub po roku znajomości. Po latach spotkali się podczas Wielkanocy w swoich rodzinnych stronach. Ponoć to właśnie wtedy między nimi zaiskrzyło. 

Krótko po tym oświadczył mi się i zaplanowaliśmy datę ślubu. Nasze drogi cały czas się jakoś mijały, ale każde z nas nabrało doświadczenia życiowego, aby teraz już w dorosłym życiu stwierdzić, że pasujemy do siebie i bardzo wiele nas łączy - mówiła Mielnicka w Jastrzabpost.

O nim samym wiadomo niewiele. Niektóre źródła podają, że prowadzi swoją firmę szkoleniową.

Młodej parze jeszcze raz gratulujemy!

JT