Hugh Grant jest już po ślubie! Największy amant brytyjskiego kina porzucił stan kawalerski w wieku 57 lat

57-letni Hugh Grant jest już po ślubie! Skromna uroczystość odbyła się w czwartkowe popołudnie w Londynie.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Hugh Grant planuje ślub. 57-letni aktor postanowił w końcu się ustatkować, a jego wybranką jest 39-letnia szwedzka producentka telewizyjna, Anna Eberstein. 

Jak podaje brytyjski tabloid "The Sun", para jest już po ślubie. Skromna ceremonia odbyła się w czwartek w urzędzie w Chelsea, niedaleko ich posiadłości w zachodnim Londynie. Hugh ubrany był w granatowy garnitur i krawat, a jego żona zamiast tradycyjnej sukni wybrała białą mini spódnicę i dopasowaną błękitną koszulę.

To wyglądało na małą uroczystość, tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele - czytamy w "The Sun".

Po ślubie para pozowała do zdjęć na zewnątrz budynku.

Wyglądali na szczęśliwych, uśmiechali się do przechodniów i śmiali się z dziećmi. To był piękny dzień dla wszystkich zaangażowanych - podaje źródło tabloidu.

Wcześniej tego dna Hugh był widziany w autobusie mając na sobie ślubny garnitur.

Hugh Grant i związki

Hugh Grant najdłużej spotykał się z Elizabeth Hurley (w latach 1987-2000). Związany był też m.in. Sandrą Bullock czy Drew Barrymore. W 1995 roku został aresztowany za publiczne uprawianie seksu oralnego z prostytutką w swoim samochodzie. Został wtedy skazany na dwuletni nadzór sądowy i 1180 dolarów grzywny.

Annę Eberstein poznał w londyńskim barze 6 lat temu i wtedy zaczęli się spotykać. Aktor ma piątkę dzieci - trójkę z Eberstein i dwójkę z poprzednią partnerką, Tinglan Hong.

OG

_________________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: