Co goście Harry'ego i Meghan dostali na pamiątkę? Możemy się tego dowiedzieć, bo... masowo sprzedają to na aukcjach

Goście na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle dostali torby z pamiątkami. Co w nich jest? Możemy dowiedzieć się... z eBaya.

Na ślub księcia Harry'ego i księżnej Meghan oprócz rodziny królewskiej i wielu gwiazd, zaproszono też 1200 członków społeczeństwa, w tym w tym "młodych ludzi, którzy wykazali się przywództwem" oraz "tych, którzy przysłużyli się swoim społecznościom".

Teraz dzięki nim możemy się dowiedzieć, co otrzymali w prezentach ślubnych, ponieważ zaczęli masowo wyprzedawać je na eBayu. W tej chwili na stronie jest ok. 30 aukcji, których ceny wahają się od 112 funtów (ok. 550 złotych) do 10 100 funtów (prawie 50 tysięcy złotych)! 

W płóciennej torbie z inicjałami książęcej pary znajduje się m.in. butelka wody z zamku Windsor, czekoladowa moneta, puszka maślanych ciasteczek i kupon na 20 procent zniżki w przyzamkowym sklepiku z pamiątkami.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Niektórzy sprzedają tylko wydrukowany przebieg mszy, który... możecie wydrukować za darmo z oficjalnej strony internetowej rodziny królewskiej

Niektórzy sprzedawcy zrobili zdjęcia w dniu uroczystości pod samym zamkiem Windsor - wszak taka oprawa aukcji może tylko przyciągnąć potencjalnych kupujących, prawda?

Kup sobie kawałek historii i pamiątkę, aby uczcić ten wyjątkowy dzień dla brytyjskiej rodziny królewskiej - zachwalają swoje towary w opisach.

To jak, skusicie się? ;)

OG

_____________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (58)
Co goście Harry'ego i Meghan dostali na pamiątkę? Możemy się dowiedzieć, bo... masowo sprzedają to na aukcjach
Zaloguj się
 • norge

  Oceniono 111 razy 67

  wstydziłbym się swoim gościom dać kupon zniżkowy do sklepu, jako pamiątkę z wesela

 • Gość: kk

  Oceniono 47 razy 43

  Największym obciachem jest skorzystanie zaproszenia, pójście na imprezę, przyjęcie pamiątki - jaka by ona nie była - a pięć minut po przyjściu do domu, wystawienie jej w necie na sprzedaż.
  To jest dopiero wiocha, i dowód na to, że pewnych ludzi na salony sie nie powinno wpuszczać..

 • Gość: Ajtwmd

  Oceniono 37 razy 37

  Przeciez to nie goscie weselni, tylko obserwatorzy najblizej stojacy, mieli zaproszenia, czytajcie ze zrozumieniem.o jprdl!!!!!

 • lob1

  Oceniono 23 razy 21

  JAK MOŻNA SPRZEDAWAĆ prezenty otrzymane w dniu ślubu ,przez zaproszonych gości????? To nie jest towarzystwo z klasą tylko wiocha.

 • alpepe

  Oceniono 27 razy 21

  Jesteście pewni, że taki Cloney ze swoją Amal albo Beckhamowie to dostali?

 • Gość: Rozsadny i obiektywny

  Oceniono 10 razy 6

  Widac jak szanowali pare mloda skoro na aukcjach juz sa prezenty. I to ma byc wielka elegancja krolewska i kultura.Kpina totalna. Gdbyn mial takich znajomych to nastepny dzien mieliby telefon ze zjebką totalną. Boshe co za dziadostwo na tym swiecie...

 • kzet69

  Oceniono 27 razy 5

  Ej, zakompleksione, słowiańskie, słomiane potworki, bardzo was ten ślub boli. A Angole mają radochę. Lubią i umieją się bawić i śmiać. U nas można liczyć jedynie na bogoojczyźniane płacze w strugach deszczu i miesięcznice. Jaki kraj, takie igrzyska!

 • Gość: Fmurka

  Oceniono 7 razy 5

  Polecam autorowi najpierw faktycznie zobaczyć te aukcje, a nie potem pierdzielic głupoty o czekoladowej monecie i kuponie znizkowym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX