Co goście Harry'ego i Meghan dostali na pamiątkę? Możemy się tego dowiedzieć, bo... masowo sprzedają to na aukcjach

Goście na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle dostali torby z pamiątkami. Co w nich jest? Możemy dowiedzieć się... z eBaya.

Na ślub księcia Harry'ego i księżnej Meghan oprócz rodziny królewskiej i wielu gwiazd, zaproszono też 1200 członków społeczeństwa, w tym w tym "młodych ludzi, którzy wykazali się przywództwem" oraz "tych, którzy przysłużyli się swoim społecznościom".

Teraz dzięki nim możemy się dowiedzieć, co otrzymali w prezentach ślubnych, ponieważ zaczęli masowo wyprzedawać je na eBayu. W tej chwili na stronie jest ok. 30 aukcji, których ceny wahają się od 112 funtów (ok. 550 złotych) do 10 100 funtów (prawie 50 tysięcy złotych)! 

W płóciennej torbie z inicjałami książęcej pary znajduje się m.in. butelka wody z zamku Windsor, czekoladowa moneta, puszka maślanych ciasteczek i kupon na 20 procent zniżki w przyzamkowym sklepiku z pamiątkami.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Niektórzy sprzedają tylko wydrukowany przebieg mszy, który... możecie wydrukować za darmo z oficjalnej strony internetowej rodziny królewskiej

Niektórzy sprzedawcy zrobili zdjęcia w dniu uroczystości pod samym zamkiem Windsor - wszak taka oprawa aukcji może tylko przyciągnąć potencjalnych kupujących, prawda?

Kup sobie kawałek historii i pamiątkę, aby uczcić ten wyjątkowy dzień dla brytyjskiej rodziny królewskiej - zachwalają swoje towary w opisach.

To jak, skusicie się? ;)

OG

_____________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA