Meghan miała drugą suknię ślubną! Na tle skromnej kreacji uwagę zwraca pamiątka po księżnej Dianie

Meghan Markle pokazała się w drugiej sukni ślubnej. Tym razem znów wybrała prostotę.

Meghan Markle, teraz już księżna Sussex po oficjalnym wystąpieniu w kościele udała się na wesele. Na tę część wybrała drugą kreację. Ta jak poprzednia również była bardzo prosta i klasyczna. Za projekt jest odpowiedzialna Stella McCartney.

Suknia oczywiście była w kolorze białym i sięgała do ziemi. Jedynym szaleństwem w tej kreacji były wyeksponowane ramiona księżnej. Według protokołu to niezbyt przystoi członkini rodziny królewskiej. Suknia była pozbawiona jakichkolwiek udziwnień i ozdób.

>>>ZOBACZ<<<

Pierwsza suknia Meghan

Pierwsza i ta najważniejsza suknia ślubna Meghan mogła być dla wielu zaskoczeniem. Księżna poszła do ołtarza w gładkiej sukni z dekoltem w łódkę i długim trenem. Suknię zaprojektowała Clare Waight Keller, dyrektor artystyczna francuskiego domu mody Givenchy.

Księżna Sussex złożyła hołd księżnej Dianie

Na tle skromnej sukni wyróżniał się jeden dodatek, który wybrała księżna Sussex. To dość sporych rozmiarów pierścionek, który wcześniej należał do księżnej Diany. Biżuteria z niebieskim kamieniem, według wielu osób, jest ponoć prezentem ślubnym od księcia Harry'ego.

Która z sukni podoba Wam się bardziej?

MT

-------------------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.