Meghan miała drugą suknię ślubną! Na tle skromnej kreacji uwagę zwraca pamiątka po księżnej Dianie

Meghan Markle pokazała się w drugiej sukni ślubnej. Tym razem znów wybrała prostotę.

Meghan Markle, teraz już księżna Sussex po oficjalnym wystąpieniu w kościele udała się na wesele. Na tę część wybrała drugą kreację. Ta jak poprzednia również była bardzo prosta i klasyczna. Za projekt jest odpowiedzialna Stella McCartney.

Suknia oczywiście była w kolorze białym i sięgała do ziemi. Jedynym szaleństwem w tej kreacji były wyeksponowane ramiona księżnej. Według protokołu to niezbyt przystoi członkini rodziny królewskiej. Suknia była pozbawiona jakichkolwiek udziwnień i ozdób.

>>>ZOBACZ<<<

Pierwsza suknia Meghan

Pierwsza i ta najważniejsza suknia ślubna Meghan mogła być dla wielu zaskoczeniem. Księżna poszła do ołtarza w gładkiej sukni z dekoltem w łódkę i długim trenem. Suknię zaprojektowała Clare Waight Keller, dyrektor artystyczna francuskiego domu mody Givenchy.

Księżna Sussex złożyła hołd księżnej Dianie

Na tle skromnej sukni wyróżniał się jeden dodatek, który wybrała księżna Sussex. To dość sporych rozmiarów pierścionek, który wcześniej należał do księżnej Diany. Biżuteria z niebieskim kamieniem, według wielu osób, jest ponoć prezentem ślubnym od księcia Harry'ego.

Która z sukni podoba Wam się bardziej?

MT

-------------------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (49)
Meghan miała drugą suknię ślubną! Na tle skromnej kreacji uwagę zwraca pamiątka po księżnej Dianie
Zaloguj się
 • Gość: kobieta

  Oceniono 83 razy 65

  piękny ślub, piękna para - zakochani, szczęśliwi, niech ich miłość trwa wiecznie

 • Gość: Anne

  Oceniono 39 razy 37

  Może i wyeksponowała ramiona ale całkiem zakryła dekolt więc dla mnie w porządku. Niektóre celebrytki mogłyby wziąć przykład - czasem mnie znaczy więcej

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 32

  Twierdzicie, że wyeksponowane ramiona zgodnie z protokołem nie przystoi księżnej, a obok pokazujecie zdjęcia księżnej Diany, która eksponuje ramiona jak jasny piorun..

 • Gość: scarlet batler

  Oceniono 24 razy 14

  Piekna mloda para ,pasuja do siebie ..Niech im sie szczesci ::)::)::)batler

 • oko2009

  Oceniono 42 razy 12

  Patrzyłam na wyraz twarzy królowej. Była niezadowolona, zasmucona i chyba zła. Prawdopodobnie nie takiej żony dla swojego wnuczka oczekiwała.

 • Agnieszka Marecka

  Oceniono 11 razy 9

  W jednej i drugiej sukni księżna sussex prezentowała się przepieknie. Życzę książęcej parze żeby byli tak ze sobą szczęśliwi jak w dniu swojego ślubu dużo miłości i sto lat

 • Gość: afa

  Oceniono 13 razy 5

  druga suknię ślubną? to był drugi ślub? Suknia załozona na wesele, to chyba suknia wieczorowa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX